19-08-2019 21:00
Tydzień 1

Udany debiut na najwyższym szczeblu zanotował NEMBUD, który dość nieoczekiwanie pokonał Cybermachinę G. Pub. Od początku było widać dużą mobilizację w szeregach beniaminka, który po raz pierwszy zagrał w nowych strojach i chciał za wszelką cenę zaprezentować się z jak najlepszej strony. NEMBUD wykorzystał w pełni fakt, że rywal nie był w poniedziałkowy wieczór najlepiej dysponowany. Zawodnicy Cybermachiny popełnili bardzo dużo błędów w obronie, szwankowała komunikacja, trudności sprawiało także przedostanie się w okolice pola karnego przeciwników, a jakby tego wszystkiego było mało to na dodatek brakowało skuteczności. Nic więc dziwnego, że do przerwy do NEMBUD prowadził 4:1. Zespół ten grał naprawdę dobrze. Rozważnie, z pomysłem i polotem. Po przerwie widowisko było już bardziej wyrównane i doszło do wymiany ciosów. Mimo ambitnej postawy Cybermachinie nie udało się odrobić całości strat z pierwszej odsłony i to NEMBUD zasłużenie mógł dopisać na swoje konto premierowe trzy punkty.