Statystyki zawodnika

Na boisku obok równolegle toczyło się spotkanie Cyber z Aqua Soil. Każda z drużyn miała do dyspozycji tylko jednego zmiennika, ale nie mogliśmy narzekać na tempo meczu, a w szczególności na brak emocji. Po dwudziestu minutach gry Cyber prowadził 3:0, ale Aqua Soil nie zamknęli się we własnej połowie i szukali swoich szans na pokonanie Krzysztofa Morańskiego. Pod koniec pierwszej połowy sędzia ukarał najpierw żółtą, a potem czerwoną kartką zawodnika Cyber i w drugiej części musieli radzić sobie w sześciu. Aqua odpowiedzieli trafieniem kontaktowym w 29 minucie i przez kolejne dziesięć minut naprzemiennie padał gol za golem z każdej strony, ale jakość piłkarska i zgranie były bardziej widoczne w ekipie Cyber. W ostatnich pięciu minutach przypuścili szybki atak i głównie dzięki bramkom Dawida Surmy podwyższyli na 9:4. Zwycięstwo pozwoliło im awansować na piąte miejsce. Aqua musi uważać, bo od strefy spadkowej dzieli ich już tylko jedno miejsce.