36' 1 Paweł Salwin
36' 1 Jan Kurtek
40' 1 Michał Nowek
40' 1 Marcin Pazgan

Notoryczni Debiutanci zmierzyli się z zespołem CCKS Chłopy. Chłopów jak zwykle dopingowała liczna publiczność, jednakże kolejny raz już musieli uznać wyższość rywali. Będący ostatnimi tygodniami w słabszej formie Debiutanci lepiej rozpoczęli spotkanie z wyżej notowanym przeciwnikiem. Już w piątej minucie zdołali strzelić pierwszą bramkę. Przez większość czasu spotkanie było wyrównane. Po przerwie w przeciągu dziewięciu minut ND trafiają trzy razy i obejmują prowadzenie 4:0. U Chłopów szwankuje skuteczność, drużyna nie może złapać wiatru w żagle. Dwukrotnie udaje się im znaleźć drogę do bramki, ale rezultat do końca nie uległ zmianie. Notoryczni zapisują trzy punkty na swoje konto i mają jeszcze szanse na utrzymanie w Lidze C2.