05-10-2020 21:00
Tydzień 8

Statystyki zawodnika

Najniższy szczebel, pojedynek lidera z ostatnim zespołem ligi, a emocji tak wiele, że nawet zawodnicy w przerwie składali wyrazy współczucia arbitrowi, dla którego pojedynek Nuovej Forzy z Black Label był nie lada wyzwaniem. Nie dziwią jednak dyskusje, gdy na boisku dochodzi do sensacji, a taką na pewno nazwać trzeba prowadzenie Black Label. Do 17 minuty wygrywali 1:0 po bramce Marcina Bożętki, później Adrian Pompa wyrównał, ale to był pierwszy i ostatni raz, gdy zdołał sforsować defensywę rywali. W drugiej części udało się to Mateuszowi Sikorze, jednak Forza z prowadzenia cieszyła się tylko kilkadziesiąt sekund, bo Dawid Koza wyrównał stan na 2:2. Ostatecznie faworyt wygrał 3:2, ale widać, że w Nuovej coś zaczyna szwankować. My przede wszystkim życzymy szybkiego powrotu do zdrowia Marcinowi Bożętce, który doznał w tym meczu kontuzji.

{eventgallery event='72157716278831298’' attr=images mode=lightbox max_images=50 thumb_width=130 offset=0 }