25-10-2021 20:40
Tydzień 11

forwardZaczęli ofensywnie - Początek meczu to wysokie tempo rywalizacji i przy okazji spora liczba sytuacji bramkowych. Skończyło się w ten sposób, że po upływie ośmiu minut oglądaliśmy już cztery trafienia. Trzy na korzyść Bianconeri i jedno po stronie Jaglacci. Ten fragment meczu był zapowiedzią dobrego widowiska.

forwardNawiązali walkę - Po nieco ponad kwadransie gry zawodnicy w białych koszulkach prowadzili już 4:1 i wydawało się, że mają wszystko pod kontrolą. Nie mieli zamiaru poddać się ich przeciwnicy, którzy mimo dużej straty przed przerwą zdobyli gola kontaktowego, a później zmniejszyli stratę jeszcze bardziej.

forwardMają Kurka, mają triumf - Ponownie liderem walczących o utrzymanie Bianconerich był Marcin Kurek, który na liście strzelców wpisał się trzykrotnie i nie ma co ukrywać siał największy postrach w strefie defensywnej “Jaglaków”. Zwycięstwo bardzo cenne, bo pozwala wciąż myśleć drużynie Mariusza Malary o utrzymaniu w Lidze B2!