Składy – TEB Edukacja do starcia z Vittorią przystąpiła w najmocniejszym składzie z ofensywnym trio Bojarski – Połomski – Sieprawski. Vittoria w zdecydowanie mocniejszym zestawieniu niż przed tygodniem, bo mogli zagrać i bramkarz Łukasiewicz, i najlepszy strzelec Pyla. Do kadry meczowej po kontuzji wrócił też Żak.

Prezenty dla lidera – Vittoria w pierwszej połowie sama sobie bardzo utrudniła życie. TEB gole zdobywał łatwo wykorzystując podania zawodników w czerwonych strojach. Z czterech bramek Dariusz Maciejko zdobył dwie bramki.zdobytych w pierwszej części tylko ta ostatnia w pełni była zasługą Edukacji, choć i przy niej można dopatrzyć się prostego błędu w kryciu Vittorian.

Nie poddali się
– Vittoria do przerwy przegrywała 1:4, a do tej pory Edukacja w drugich połowach meczów swoje prowadzenie zwiększała. Tym razem jednak było inaczej, zawodnicy w czerwonych strojach walczyli do końca i w nagrodę wygrali drugą cześć gry. Gdyby nie proste błędy w pierwszej połowie i trochę więcej szczęścia pod bramką lidera mogłoby być jeszcze ciekawiej.

Przetarcie przed hitem
– dość niespodziewanie mecz z Vittorią był dla TEB Edukacji dobrym przetarciem przed hitowym spotkaniem z ZOO Ży-rafą. Pojedynek z Vittorią może być dobrym materiałem szkoleniowym, bo trochę błędów Edukacja jednak popełniła i w efekcie wygrała najniżej w sezonie. W trakcie meczu z Ży-rafą takie pomyłki nie powinny się przytrafić.

http://www.youtube.com/watch?v=3ON4ZfrLjsA