16-12-2012
Tydzień 3

Statystyki zawodnika

Ilość Wydarzenie Czas
Dawid Domaradzki 8
Kamil Krawczyk 1 13'
Marcin Trela 2 13, 38'
Sebastian Jarosz 1 21'
Konrad Panuś 1 21'
Sebastian Jarosz 1 38'
Czas Wydarzenie Ilość
3 Adrian Brela
1 Mateusz Ziółko
7' 1 Tomasz Miśtal
7, 19' 2 Mateusz Ziółko
15, 22' 2 Kamil Witek
22' 1 Aleksander Lipiński
26, 34' 2 Kamil Witek
26, 34, 36, 39' 4 Mateusz Ziółko
36, 39' 2 Adrian Brela

- Obie drużyny do meczu przystąpiły w mocnych składach. W GeoKraku z kadry drużyny nie zagrał tylko Szajowski, a po stronie Red Devils obyło się bez żadnej absencji.

- Diabły rozstawione - mecz był rywalizacją o pierwsze miejsce w Grupie C, bo obie drużyny wygrały starcia z Interem Kraków. W bezpośrednim starciu wygrali Red Devils i to oni będą rozstawieni w 1/8 finału.

- Przypomniał sobie jakie to uczucie - Red Devils w końcówce skutecznie zastosowali doskonale znany z meczów Piratów z Karaibów manewr, czyli daleki wyrzut bramkarza Breli w kierunku Ziółko. Dzięki temu Brela przypomniał sobie jakie to uczucie zaliczyć asystę, a w zasadzie dwie.

- Popis techniczny - przy ostatnim golu Mateusz Ziółko popisał się wysokimi umiejętnościami technicznymi. Kilka razy podbijał sobie piłkę, by po chwili uderzyć z powietrza. To pokazało, że zmarnowana chwilę wcześniej doskonała okazja była tylko wypadkiem przy pracy.

http://www.youtube.com/watch?v=COMmwerAozs