Statystyki zawodnika
Ilość | Wydarzenie | Czas | |
---|---|---|---|
Jakub Masiuk | 1 | ||
Wojciech Kordeusz | 1 | ||
Szymon Kopciuch | 1 | 4' | |
Wojciech Kordeusz | 2 | 4, 11' | |
Paweł Tabor | 1 | 11' | |
Wojciech Kordeusz | 3 | 17, 19, 48' | |
Szymon Kopciuch | 1 | 48' |
Czas | Wydarzenie | Ilość | |
---|---|---|---|
5 | Tomasz Piłat | ||
27' | 1 | Marek Zdziech |
Bez kompleksu - był to czwarty pojedynek pomiędzy CA Shark i 4Move Piomet. Pierwsze trzy zakończyły się wygraną Piometu i gdyby tym razem było podobnie można byłoby mówić o kompleksie Rekinów względem ekipy 4Move. CA przerwało jednak złą passę i trochę poprawiło bilans bezpośrednich meczów.
Katastrofa - tak z punktu widzenia 4Move Piomet można określić to, co wydarzyło się w pierwszej połowie meczu. CA Sharks wygrali ją aż 4:0 i byli lepsi praktycznie w każdym aspekcie gry. W drugiej połowie wynik dla 4Move był trochę lepszy, co nie zmienia faktu, że powodów do radości zespół ten nie ma.
Lider - ojcem zwycięstwa CA Sharks był Wojciech Kordeusz. Pod nieobecność Michała Szlachty to na nim opierała się gra ofensywna drużyny. Kordeusz zamieszany był we wszystkie 5 goli CA Sharks, samemu strzelając trzy, a przy dwóch asystując.
http://www.youtube.com/watch?v=aZdI5nywj30