Szymon Kopciuch 1 48'
Czas Wydarzenie Ilość
5 Tomasz Piłat
27' 1 Marek Zdziech

Bez kompleksu - był to czwarty pojedynek pomiędzy CA Shark i 4Move Piomet. Pierwsze trzy zakończyły się wygraną Piometu i gdyby tym razem było podobnie można byłoby mówić o kompleksie Rekinów względem ekipy 4Move. CA przerwało jednak złą passę i trochę poprawiło bilans bezpośrednich meczów.

Katastrofa - tak z punktu widzenia 4Move Piomet można określić to, co wydarzyło się w pierwszej połowie meczu. CA Sharks wygrali ją aż 4:0 i byli lepsi praktycznie w każdym aspekcie gry. W drugiej połowie wynik dla 4Move był trochę lepszy, co nie zmienia faktu, że powodów do radości zespół ten nie ma.

Lider - ojcem zwycięstwa CA Sharks był Wojciech Kordeusz. Pod nieobecność Michała Szlachty to na nim opierała się gra ofensywna drużyny. Kordeusz zamieszany był we wszystkie 5 goli CA Sharks, samemu strzelając trzy, a przy dwóch asystując.