Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Tomasz Szostak | 1 |
|
|
| Marcin Stefanik | 3 |
|
|
| Adrian Sadowski | 1 |
|
1' |
| Marcin Parejko | 1 |
|
1' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
1 | Mateusz Olszański | |
|
|
1 | Michał Stoeger | |
|
|
1 | Sebastian Sobótka | |
|
|
1 | Wojciech Włodarz | |
|
|
1 | Mateusz Olszański | |
| 17' |
|
1 | Mateusz Olszański |
| 17' |
|
1 | Patryk Stankiewicz |
| 28' |
|
1 | Mateusz Olszański |
| 28' |
|
1 | Robert Dąbrowski |
| 29' |
|
1 | Sebastian Sobótka |
| 29' |
|
1 | Patryk Stankiewicz |
Nie popisali się
ZOO dobrze zaczęło ten mecz, grając z dużą pewnością siebie i szybko strzelając, jak się później okazało, swoją jedyną bramkę. Po okresie pierwszych kilkunastu minut było już tylko gorzej. Drink Team całkowicie zdominował spotkanie.
Pod górkę
Za to zwycięstwo należą się Drink Team duże słowa uznania. W ciągu tego spotkania sędzie ukarał graczy tej drużyny jedną czerwoną i dwoma żółtymi kartkami. Sprawiło to, że przez spory okres czasu ZOO-Żyrafa grała w przewadze jednego zawodnika. Mimo to Drinki bez większych problemów utrzymywali się przy piłce i strzelili kolejne dwie bramki.
Gonią czołówkę
W Lidze B2 nie ma już niepokonanej drużyny. To znaczy, że mimo dwóch porażek na względnie wczesnym etapie sezonu, Drink Team wciąż nie stracił kontaktu z czołówką i sprawa walki o awans wciąż jest otwarta.
FOTO
picasa_albumid=5998783410066728689
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=7hcTLCJ2ixM