Statystyki zawodnika

Trudne warunki

Trudne warunki zawodnikom MassATTACK postawiła drużyna Nie ma Lipy. Choć wydawało się, że na boisku więcej z gry mają gracze w fioletowych koszulkach to bramkę dająca prowadzenie po pierwszej połowie strzelili gracze Nie ma Lipy.

Wszystko, czego kibic zapragnie

Druga połowa zaczęła się od wymiany "zdań" obydwu zespołów aż do stanu 3:3. Wtedy to Massowi odskoczyli na trzybramkowe prowadzenie nie tracąc go do końca meczu. Na pochwałę zasługuje konsekwencja w grze Deniko, a drużynę przyjemnie się ogląda z uwagi na techniczny i dokładny futbol.

Cudowne uderzenie

Przy stanie 3:3 na uderzenie z dystansu zdecydował się zawodnik Deniko Filip Madejski. Strzał jego był na tyle przecyzyjny, że piłka po odbiciu od poprzeczki wpadła do bramki. Gol ładny i kluczowy zarazem.