24-05-2018
Kolejka 10

Statystyki zawodnika

Wysoka wygrana

Wynik meczu potwierdza formę prezentowaną w ostatnich tygodniach przez obie drużyny. Maestro dobrze radziło sobie z zespołami dolnej części tabeli wygrywając cztery spotkania, a przegrywając tylko z dwójką liderujących drużyn. Już pierwsza połowa pokazała, że Walkoverowi trudno będzie o zdobycz punktową, bo po 25 minutach Maestro prowadziło 3:0.

Nerwy

Coraz bardziej niekorzystny wynik oraz łatwość, z jaką Maestro budowało kolejne ataki, powodowały w ekipie Walkovera sporo nerwów, a wiele uwag do kolegów miał przede wszystkim Michał Kozera. Przed kolejnymi ważnym spotkaniami przegrany zespół musi się wziąć się w garść i popracować nad pozytywną atmosferą.

W strefie spadkowej

Porażka drużyny Rafała Juszczyka sprawiła, że Walkover znalazł się w strefie spadkowej. Pewnie mało kto spodziewał się tego po początkowej fazie sezonu, kiedy to zespół wygrał pierwsze trzy mecze. Jak się jednak okazało, były to wygrane z zespołami, które obecnie są nisko notowane, a od tego czasu Walkover do swojego dorobku dołożył tylko punkt. To spowodowało osunięcie się w tabeli na miejsce oznaczające degradację. Maestro z kolei dość niespodziewanie może powalczyć jeszcze o medale, a zasięgu są nawet srebrne krążki.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=ksl1WmSd3ho

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/aScyhxrUn4zI60Dv1