AS Maestro

Historia: Zespół powołany na potrzeby FLS przed sezonem Wiosna 2016.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2021), 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2019),  3. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2018), 2. miejsce w Lidze C3 (Jesień 2016)Mistrz Ligi D3 (Wiosna 2016)

Koszulki: Czarne

Dodatkowe informacje: -

Liderzy zespołu: Krzysztof Cholewicki, Mateusz Haberka, Łukasz Łepecki, Filip Zając

Kapitan: Łukasz Łepecki

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 13 8 3 2 23 26

Aktualna forma

WyjazdDomDomWyjazdWyjazd
LWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-05-2018 Comfort Tours CracowWyjazd
24-05-2018 WalkoverDom
05-06-2018 OmegaDom
18-06-2018 Royal Ride FCWyjazd
21-06-2018 FC KalinexWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-03-2018 WalkoverDom
21-05-2018 FC KalinexWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
8 11 5 1 0 0 0
12 28 9 5 1 0 0
11 7 7 0 2 0 0
4 0 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 3
12 4 7 0 0 0 0
7 3 7 2 1 0 0
12 3 4 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 12 4 0 0 0 0
12 0 1 1 0 0 48
13 6 14 1 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 8 5 0 3 33-25
CA Sharks 7 3 1 3 32-32
Piomet 6 3 0 3 26-24
C.F. VilaNova 6 3 2 1 20-17
Korkociagi.com 4 3 1 0 16-8
SOLIDEXPERT 4 2 1 1 23-11
Amber 3 1 1 1 6-15
Grupa Partner 3 3 0 0 12-6
Amadeus 3 1 1 1 12-11
Al Capone 3 1 2 0 10-3
Czyżyny 3 1 0 2 10-8
Walkover 3 2 0 1 11-5
ZSK '97 3 2 0 1 7-7
Cybermachina G. Pub 3 0 0 3 8-19
Sensusmed Rolmet KW 3 1 0 2 8-18
BAnerka 3 1 0 2 8-16
Kameb 3 1 1 1 13-10
Radka 3 2 0 1 8-7
DC House Solutions 3 1 1 1 5-7
Płaszów - Serwis Bank 3 0 2 1 6-8
AZS UEK 2 0 0 2 6-10
Despero 2 1 0 1 6-5
CCKS Chłopy 2 1 0 1 10-7
Bianconeri 2 0 0 2 5-11
Oświecenia Team 2 0 1 1 3-5
Home Broker 2 2 0 0 8-2
Black Hawks 2 1 0 1 7-7
Comfort Tours Cracow 2 0 0 2 5-13
Omega 2 1 1 0 8-7
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 8-15
Cemark.pl 2 0 1 1 7-11
Stomatologia Stupka 2 0 0 2 8-20
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 5-20
Aptiv 2 1 0 1 17-9
Zabankuj.pl 2 1 1 0 9-6
Format 2 1 0 1 17-6
ROCH 2 2 0 0 16-7
NZS UEK FC 2 1 0 1 7-9
FC Samaobrona 2 1 1 0 15-6
PAMedica 2 1 0 1 8-7
Ekipa Wino 2 2 0 0 12-2
Red Bulls 1 1 0 0 7-0
Złote Chłopaki 1 1 0 0 6-2
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-4
Bez Sztycha 1 1 0 0 5-1
Porta Kraków 1 0 1 0 2-2
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 4-3
Inter Kraków 1 1 0 0 8-3
Pink Bowling 1 1 0 0 10-1
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 4-1
Black Team 1 1 0 0 15-0
RedFox 1 0 0 1 3-6
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 5-0
FC Butchers 1 1 0 0 9-0
Hitachi Energy 1 1 0 0 3-0
Asy NH 1 0 0 1 5-8
Tubylcy 1 1 0 0 3-2
Stal Nowa Huta 1 1 0 0 5-2
SklepOpon.com 1 0 1 0 5-5
Rafis B 1 0 0 1 3-13
ASTOR 1 1 0 0 4-3
Nie ma Lipy 1 1 0 0 4-1
Prawdziki 1 1 0 0 5-1
GDA Investment 1 1 0 0 8-2
Sław-Mont 1 0 1 0 5-5
Mazi Team 1 0 1 0 3-3
Weldbud 1 1 0 0 5-4
BKS Team 1 1 0 0 5-3
Victoria 1 1 0 0 4-0
Royal Ride FC 1 1 0 0 9-4
Sęk Team 1 1 0 0 4-2
XXXIV 1 0 0 1 2-4
Niezniszczalni 1 1 0 0 10-6
Rafis 1 0 0 1 2-3
Aqua Soil 1 0 0 1 1-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-6
SEAT Euro Motor 1 0 1 0 3-3
Brotha Collective 1 1 0 0 6-2
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-11
Hotel Margerita 1 1 0 0 7-2
KPPN 1 1 0 0 6-2
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 9-3
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-2
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 5-0
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-7
Spoko Team 1 0 0 1 5-6
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 4-2
Cairo-Honda 1 0 0 1 3-11