Aptiv

Historia: W przeszłości Delphi występowało w lidze RedBox, a konkretnie w Grupie B II ligi. Miało to miejsce w 2010 roku i pierwszym wiosennym sezonie zespół zajął 5. lokatę gromadząc w 13 spotkaniach 21 punktów. Kolejny sezon w tej samej klasie rozgrywkowej pod względem punktowym nie był już tak udany, zespół zdobył 13 oczek w 13 meczach, ale pozwoliło to na zajęcie tej samej 5. lokaty. Przystąpienie do FLS Wiosną 2012 poprzedzone było ponad roczną przerwą w startach w rozgrywkach amatorskich.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B2 (Wiosna 2017), 2. miejsce w Lidze C1 (Wiosna 2019), 2. miejsce w Lidze C2 (Zima 2018/2019), 2. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2016), 2. miejsce w Lidze E1 (Jesień 2021), 3. miejsce w Lidze B2 (Jesień 2016)

Koszulki: czarne

Najwięksi rywale: FC Kalinex

Dodatkowe informacje: Drużyna złożona głównie z zawodników firmy Aptiv.

Liderzy zespołu: Marcin Koś, Paweł Łapka, Michał Otrębski

Kapitan: Marcin Koś

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
14 13 0 13 0 -66 0

Aktualna forma

WyjazdDomDomDomWyjazd
LLLLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
21-05-2018 OmegaWyjazd
23-05-2018 Mazi TeamDom
06-06-2018 Royal Ride FCDom
13-06-2018 WeldbudDom
21-06-2018 Sensusmed Rolmet KWWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 Mazi TeamDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
6 0 2 0 0 0 0
8 2 0 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
4 0 0 0 0 0 0
3 3 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
12 8 6 0 1 0 0
10 2 2 0 0 0 23
5 0 2 0 0 0 0
12 7 3 0 0 0 0
4 3 1 0 0 0 0
3 2 2 0 0 0 0
6 2 0 0 0 0 0
5 2 3 0 1 0 0
2 2 0 0 0 0 0
5 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0 78
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
ROCH 6 4 0 2 30-15
ISTV Sport 6 4 0 2 33-18
FC Kalinex 6 3 1 2 21-18
FC Po 40-tce 4 1 1 2 11-14
Pizzeria Football 4 2 0 2 21-19
Drewnleś Szóstka V. 4 1 0 3 8-18
Porta Kraków 4 1 0 3 15-18
Gramy Swoje 4 2 1 1 20-17
Czyżyny 4 1 0 3 19-24
Niezniszczalni 3 2 0 1 13-11
SOLIDEXPERT 3 2 0 1 12-8
FC Butchers 3 3 0 0 12-6
EmiTel 3 1 0 2 7-22
RKK agropark.com.pl 3 1 0 2 7-16
Los Pivones C.F. 3 1 1 1 15-16
Płaszów - Serwis Bank 3 2 1 0 11-8
Victoria 3 2 0 1 20-12
UBS Kraków 3 1 0 2 8-14
Aqua Soil 3 0 0 3 6-14
PAMedica 3 1 0 2 12-12
GeoKrak 3 3 0 0 26-2
Cookies Kraków 3 1 0 2 12-20
Weldbud 2 0 0 2 9-18
Amadeus 2 0 0 2 8-15
GDA Investment 2 0 0 2 9-19
Nie ma Lipy 2 2 0 0 13-4
Max Apartments 2 1 0 1 9-8
KRK Lions 2 1 1 0 8-7
KLIfornia 2 0 1 1 4-6
Stomatologia Stupka 2 0 0 2 2-9
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 11-16
Synowie Gepetta Stolarz24 2 1 0 1 8-10
NZS UEK FC 2 0 2 0 6-6
AZS UEK 2 2 0 0 16-9
Kameb/Pelicans 2 1 0 1 10-8
Hitachi Energy 2 1 0 1 2-6
Walkover 2 0 0 2 7-10
Piraci 2 1 0 1 11-10
GEO-ZENIT 2 0 0 2 9-31
Cybermachina G. Pub 2 0 0 2 8-19
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 2-22
Grupa Partner 2 2 0 0 11-8
Się Wymyśli Potem 2 1 0 1 10-10
Albatros 2 2 0 0 12-6
Sław-Mont 2 0 0 2 7-14
Prawdziki 2 1 0 1 3-12
Krupiński Pompy 2 0 0 2 4-20
Al Capone 2 0 1 1 9-11
CA Sharks 2 1 0 1 8-5
AS Maestro 2 1 0 1 9-17
Krokodyle 2 1 0 1 7-8
AGDmaster.com 2 1 1 0 14-9
Brotha Collective 2 1 0 1 9-9
APLA 2 0 0 2 2-6
La Furia Roja 2 1 0 1 7-9
Vittoria Kraków 2 1 1 0 10-7
Fronton 2 2 0 0 11-7
AKS Kabaret 2 2 0 0 9-5
Husaria Kraków 2 0 0 2 3-8
VILO F.C. 2 0 0 2 3-10
Sęk Team 2 1 0 1 10-7
Omega 2 0 0 2 7-15
Deniko Drink Team 2 1 0 1 11-7
DDD Architekci 2 1 1 0 9-3
Spartan 2 1 1 0 11-6
Korkociagi.com 2 2 0 0 13-5
TSA Jugowice 2 0 1 1 8-9
Czarny Lotos 2 0 1 1 4-10
Polska Myśl Szkolen. 2 0 0 2 3-14
Błękitna Wataha 1 1 0 0 6-4
Olimpijczycy 1 1 0 0 7-1
Comarch 1 1 0 0 5-0
Voigt Medica 1 0 0 1 3-4
Virtus Logistics 1 1 0 0 5-2
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 8-3
Jager-Masters 1 1 0 0 23-1
Hutniczek 1 1 0 0 3-2
ASTOR 1 0 0 1 4-8
Grande Bande 1 1 0 0 3-2
GSBK 1 1 0 0 12-2
Dzida w Przód 1 0 0 1 0-5
Żubry 1 1 0 0 7-2
H&S Team 1 0 0 1 1-10
Printbox 1 0 0 1 0-5
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 10-2
Copacabana 1 0 0 1 4-13
Holenderska Wielka Drużyna Piłkarska 1 1 0 0 5-4
Janusze Futbolu 1 1 0 0 5-4
Kraków Wild Dogs 1 1 0 0 4-3
Nafta Kraków Retro 1 1 0 0 7-5
DTW-Galacticos 1 0 0 1 0-8
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 5-2
Socios Wisła 1 1 0 0 8-5
Wściekłe Psy 1 0 0 1 2-4
Interoftalmika 1 0 0 1 9-10
Tubylcy 1 0 0 1 0-7
Nosacze 1 1 0 0 8-4
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 8-3
BAnerka 1 0 0 1 1-7
Banda Pycholi 1 0 0 1 3-14
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 16-0
Contact Sales 1 1 0 0 8-4
Wakanda FC 1 1 0 0 5-4
Big Time Kraków 1 1 0 0 5-1
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 15-1
PHU Olipra 1 0 0 1 1-12
Żymła Siermięga 1 1 0 0 4-3
Motul Kraków 1 1 0 0 11-0
Delta Squad 1 0 0 1 0-5
AS Romy 1 0 0 1 1-8
IZIS 1 0 0 1 6-15
Baterie Energy Cell 1 0 0 1 6-9
DK Logistics 1 1 0 0 7-4
Rzezimieszki i Łobuzy 1 0 0 1 7-8
Galdrew 1 1 0 0 8-0
AGMA 1 1 0 0 6-0
Bez Sztycha 1 1 0 0 9-7
Trzynastka 1 1 0 0 10-1
FC Po Staremu 1 0 0 1 0-3
Hotel Margerita 1 1 0 0 8-3
Gdów United 1 0 0 1 2-9
SkillsMed Bezpieczniki 1 0 0 1 2-3
Wielka Szóstka 1 1 0 0 4-2
FC BONSAI 1 1 0 0 10-0
Darmat 1 0 0 1 3-4
Holba 1 0 0 1 2-6
Mazi Team 1 0 0 1 2-8
NEMBUD 1 0 0 1 2-9
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-3
7 Up 1 1 0 0 11-2
ZP Tartak 1 0 1 0 3-3
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 6-15
Popily my wczoraj 1 0 0 1 3-6
Royal Ride FC 1 0 0 1 1-7
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 3-14
BKS Team 1 1 0 0 8-0
Delta Dębica 1 1 0 0 5-3
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-12
XXXIV 1 0 0 1 0-5
Rafis 1 0 0 1 0-5
Oświecenia Team 1 0 0 1 0-4
Aerodynamika Nocnika 1 0 0 1 3-6
Ekipa Wino 1 1 0 0 5-4
Amber 1 0 0 1 3-10
Pink Bowling 1 1 0 0 8-2