21-11-2019 21:00
Tydzień 14

Statystyki zawodnika

W drugim meczu BTCH rywalizowało z Flamingo FT. Przed tym spotkaniem pierwsza z wymienionych ekip potrzebowała zwycięstwa do utrzymania w rozgrywkach, z kolei Flamingo było już pewne piątego miejsca w tabeli na koniec sezonu. Dłużej przy piłce od pierwszych minut utrzymywali się gracze Flamingo, którzy zepchnęli BTCH do głębokiej defensywy. Tego dnia jednak Flamingo miało spore problemy ze skutecznością, przez co w ósmej minucie BTCH niespodziewanie prowadziło już 2:0. W drugiej części gry Flamingo jeszcze bardziej zdecydowanie ruszyło na niżej notowanych przeciwników, co dało efekt w postaci dwóch bramek zdobytych w przeciągu dwóch minut i doprowadzenia do remisu. W końcowej fazie meczu jednak jedną z kontr BTCH skutecznym strzałem zakończył Mirończuk i finalnie gracze występujący w czarnych koszulkach mogli cieszyć się z zapewnienia sobie utrzymania w rozgrywkach!