BTCH

Nazwa skrócona:
BTCH
Skrót:
BTCH
Klub:

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018 nie mając doświadczenia z innych rozgrywek.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi D2 (Wiosna 2020)

Koszulki: Czarne

Informacje dodatkowe: Pomysł na powstanie drużyny padł podczas wspólnego wyjścia na piwo, a większość zawodników zna się już długie lata.

Liderzy zespołu:  Dariusz Marczuk, Paweł Mirończuk, Konrad Rodzoś

Kapitan: Dariusz Marczuk

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
11 13 4 7 2 -30 14

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazdDomDom
LWLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-10-2019 20:00 Styropian GarlinhoDom
24-10-2019 19:40 Coca JuniorsWyjazd
07-11-2019 20:35 Kraków AirportWyjazd
14-11-2019 20:35 Stal Nowa HutaDom
21-11-2019 21:00 Electricom Engieering Flamingo FTDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 0 0 0 0 0 72
5 2 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 10 7 2 0 0 0
7 0 2 0 1 0 0
13 2 4 1 1 0 0
6 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 1 0 0 1 0 0
11 5 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 8 2 1 0 0 0
9 5 6 0 1 0 0
7 5 3 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 1 1 0 1 0 0
6 2 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Coca Juniors 6 3 3 0 22-15
Koledzy z Roboty 3 1 1 1 7-5
Calcio & Birra Kraków 3 1 1 1 11-16
Zmarnowane Talenty 3 2 0 1 9-9
C-Bulls 3 2 0 1 12-11
ADGO 3 1 0 2 13-19
Sensible Soccer 3 2 0 1 15-10
Darmart 2 0 0 2 9-17
Victoria 2 1 0 1 8-6
FC Meczdej 2 1 0 1 15-15
Nie ma Lipy 2 1 0 1 7-9
Pakerbox.pl 2 2 0 0 13-7
Electricom Engieering Flamingo FT 2 2 0 0 12-5
Błękitna Wataha 2 1 0 1 12-8
Istanbul United 2 1 0 1 6-2
AKS Kabaret 1 1 0 0 3-2
Husaria Kraków 1 0 1 0 2-2
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 1-8
Kraków Airport 1 0 0 1 1-11
Wadowscy 1 1 0 0 5-4
Eagles FC 1 1 0 0 7-5
Styropian Garlinho 1 0 0 1 3-7
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 6-2
Black Label 1 1 0 0 5-3
Rodzina Królewska 1 0 1 0 4-4
Inter Kraków 1 1 0 0 5-3
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 4-6
Bianconeri 1 1 0 0 6-5
Jala Dreips 1 0 0 1 1-4
FC Dłubnia 1 1 0 0 5-4
Jaglacci Tinderwolves 1 0 0 1 3-14
No Name 1 1 0 0 6-2
GSBK 1 1 0 0 8-0
Apollo 30 1 0 0 1 2-3
AZS UEK 1 0 0 1 1-12
Lepianka Troglodyty 1 1 0 0 4-2
NEMBUD 1 0 0 1 6-11
SkillsMed 1 0 0 1 1-6
BiegunSport 1 0 0 1 3-4
Vittoria Kraków 1 0 0 1 2-5
OREO 1 1 0 0 5-0
Heineken HGSS 1 1 0 0 7-1
Rafis B 1 0 1 0 3-3
Hitachi ABB 1 1 0 0 4-1
Nieociosani 1 1 0 0 6-1
Dream Crushers 1 0 0 1 1-7
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 4-7
Shamrock 1 0 0 1 2-3
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 2-5
Asy NH B 1 0 0 1 4-5
Krakoska Piłka 1 0 1 0 5-5
Pelicans F.C. 1 0 0 1 2-6