Husaria Kraków

Nazwa skrócona:
Husaria
Skrót:
HUS

Historia: Zespół powstał na potrzeby FLS, w której występuje od sezonu Wiosna 2013. Po sezonie Jesień 2016, w którym zajął 13. miejsce w Lidze C1, zespół wycofał się z rozgrywek, aby w wielkim stylu powrócić do nich wiosną 2019 roku, zgarniając od razy brązowy medal za wywalczenie trzeciego miejsca w Lidze E1.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C4 (Wiosna 2013), 2. miejsce w Lidze D1 (Jesień 2019), 3. miejsce w Lidze E1 (Wiosna 2019)

Koszulki: czerwone

Informacje dodatkowe: Nazwa drużyny wywodzi się od polskiej formacji kawaleryjskiej uznawanej za najgroźniejszą i najpiękniejszą jazdę w historii. Charakterystyczną cechą zespołu jest nieustępliwa walka.

Lider zespołu: Marcin Habzda, Filip Skowron, Tomasz Warchał

Kapitan: Wojciech Szkutnik

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 13 10 2 1 35 31

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomDom
WWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
09-10-2019 20:05 AKS KabaretWyjazd
15-10-2019 20:35 Nie ma LipyDom
23-10-2019 19:00 Rafis BWyjazd
14-11-2019 21:30 GSBKDom
0:-3
21-11-2019 20:05 Kraków AirportDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
9 12 8 2 1 0 0
3 0 0 0 0 0 13
11 2 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
8 3 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
9 9 5 2 0 0 0
12 3 5 0 2 0 0
10 3 6 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 0 4 0 0 0 0
10 1 0 0 0 0 20
11 8 3 1 0 0 0
9 5 1 1 0 0 0
10 17 12 3 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Korkociagi.com 4 0 1 3 9-33
Baterie Energy Cell 4 2 0 2 14-16
Los Pivones C.F. 4 2 1 1 14-13
Koledzy z Roboty 4 1 1 2 11-15
Porta Kraków 4 2 0 2 13-15
Etanol United 3 2 0 1 12-12
Restauracja Magillo 3 3 0 0 11-6
EmiTel 3 1 0 2 10-15
Stal Nowa Huta 3 1 0 2 9-13
AdeBajory 2 0 1 1 6-14
SOLIDEXPERT 2 1 0 1 4-8
M&M 2 1 1 0 9-8
Ekipa Wino 2 0 0 2 1-21
FC Po Staremu 2 1 0 1 5-6
NueVos DesperaDos 2 0 0 2 4-10
GSSC Electrolux 2 0 0 2 6-10
Schibsted Tech Polska 2 1 1 0 10-4
Adgosklep.pl 2 1 0 1 9-6
Nic się nie stało 2 1 0 1 4-6
Tygrysy Bronxu 2 0 0 2 3-21
C.F. Fast 2 2 0 0 28-1
Styropian Garlinho 2 1 0 1 8-9
Nie ma Lipy 2 1 0 1 6-5
JogaBonito 2 0 0 2 3-9
CBB 2 0 1 1 1-4
BKS Team 2 0 0 2 3-13
Inter Kraków 2 1 0 1 11-10
Flamingo FT 2 1 0 1 4-6
Pizzeria Football 2 0 0 2 0-8
Finezyjni 2 0 0 2 5-9
Rzezimieszki i Łobuzy 2 1 0 1 9-9
VILO F.C. 2 2 0 0 10-4
Niezniszczalni 2 0 2 0 9-9
ISTV Sport 2 1 0 1 5-3
Aptiv 2 2 0 0 8-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 11-3
FC Dłubnia 1 0 0 1 3-6
Oświecenia Team 1 0 0 1 4-14
Rodzina Królewska 1 0 0 1 2-4
Janusze Futbolu 1 1 0 0 3-0
InPost 1 1 0 0 2-1
Coca Juniors 1 0 0 1 3-9
Błękitna Wataha 1 1 0 0 8-4
Wzmocnieni FC 1 1 0 0 6-4
Heineken HGSS 1 1 0 0 4-2
FC Admind 1 1 0 0 5-3
Hutniczek 1 1 0 0 5-1
Nowa Elektro Squad 1 0 0 1 2-5
Darmart 1 1 0 0 8-2
FC Meczdej 1 0 0 1 4-9
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 5-2
Victoria 1 0 1 0 2-2
4senal 1 1 0 0 3-1
Bianconeri 1 0 1 0 2-2
AKS Kabaret 1 1 0 0 9-4
Rafis B 1 1 0 0 3-2
Despero 1 0 0 1 1-5
Szopeni Futbolu 1 0 0 1 3-4
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 4-2
Albatros 1 0 0 1 2-6
Krakoska Piłka 1 0 0 1 4-8
BTCH 1 0 1 0 2-2
Kraków Airport 1 0 0 1 3-4
Alliance 1 0 1 0 4-4
GSBK 1 1 0 0 5-0
KS Augustyn 1 1 0 0 7-2
OREO 1 1 0 0 7-2
F.C. Scorpions 1 1 0 0 8-0
APLA 1 0 0 1 0-7
IZIS 1 0 0 1 6-11
Cookies Kraków 1 1 0 0 4-2
RKK agropark.com.pl 1 0 0 1 1-2
Sęk Team 1 0 0 1 1-4
AS Romy 1 1 0 0 6-3
Meteor Kraków 1 0 0 1 2-4
ROCH 1 1 0 0 4-2
FC Kalinex 1 0 0 1 1-6
Diabły Tasmańskie 1 0 0 1 2-5
SOLART 1 0 0 1 1-2
KPPN 1 0 0 1 2-5
Melange Football Team 1 1 0 0 5-4
Salva 1 0 0 1 3-7
PHU Olipra 1 0 0 1 1-2
AGMA 1 0 1 0 3-3
Powrót Żywych Trupów 1 1 0 0 2-0
Goodfellas 1 0 1 0 2-2
Al Capone 1 0 0 1 0-5
Bambaryły 1 0 0 1 2-9
Olsza Team 1 0 0 1 6-12
Kraków Knights 1 0 0 1 2-9
eLCe 1 0 0 1 0-3
BAnerka 1 0 0 1 0-11
DK Logistics 1 0 0 1 1-7
RKS C.H.U.W.D.U. 1 0 1 0 2-2
Sław-Mont 1 0 0 1 2-7
Bruta 1 0 0 1 1-4
Mek-trans 1 0 0 1 1-7
Amber Gol B 1 0 0 1 3-4
Hotel Margerita 1 0 0 1 5-6
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 3-16
Delta Squad 1 1 0 0 4-2
Jala Dreips 1 0 0 1 0-5