Inter Kraków
Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed Pucharem Ligi Zima 2012.
Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2021), 2. miejsce w Lidze C1 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze C3 (Jesień 2013), 3. miejsce w Lidze C3 (Wiosna 2013), 3. miejsce w Lidze D3 (Wiosna 2017)
Koszulki: Niebieskie z białymi elementami.
Najwięksi rywale: Zespół Interu Kraków w ciągu wielu sezonów spędzonych w FLS wyrobił sobie markę bardzo solidnego ligowca. Najmocniejszą stroną tej drużyny jest dobra organizacja gry w defensywie i mała liczba traconych bramek.
Informacje dodatkowe:
Lider zespołu: Maciej Gągol, Stanisław Abratański, Oskar Jarosz
Kapitan: Dariusz Sokołowski
Wyniki ligowe
Ranking | Rozegrane | Zwycięstwa | Przegrane | Remisy | Różnica | Punkty |
---|---|---|---|---|---|---|
4 | 13 | 8 | 5 | 0 | 9 | 24 |
Ostatnie mecze
Data | Zespół | Lokalizacja | Rezultat |
---|---|---|---|
15-10-2019 20:35 | Hitachi Energy | Dom | |
23-10-2019 19:00 | Omega | Dom | |
30-10-2019 20:00 | FC Po 40-tce | Wyjazd | |
05-11-2019 20:35 | Elita-Bud | Wyjazd | |
18-11-2019 20:00 | Grande Bande | Wyjazd |
Nazwa | Rozegrane | Zwycięstwa | Remisy | Przegrane | Różnica |
---|---|---|---|---|---|
Bianconeri | 6 | 4 | 1 | 1 | 23-18 |
Notoryczni Debiutanci | 5 | 2 | 1 | 2 | 13-14 |
ADGO | 4 | 1 | 1 | 2 | 12-19 |
Czyżyny | 4 | 3 | 0 | 1 | 12-15 |
Zakręcony Rogal | 4 | 4 | 0 | 0 | 22-8 |
M&M | 4 | 2 | 0 | 2 | 21-16 |
FC Po 40-tce | 4 | 2 | 1 | 1 | 19-11 |
BAnerka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8-17 |
PAMedica | 4 | 2 | 0 | 2 | 11-11 |
Bruta | 3 | 0 | 1 | 2 | 8-16 |
Grande Bande | 3 | 1 | 0 | 2 | 11-12 |
NueVos DesperaDos | 3 | 0 | 0 | 3 | 4-17 |
Albatros | 3 | 0 | 2 | 1 | 8-9 |
Piomet | 3 | 2 | 0 | 1 | 21-18 |
CCKS Chłopy | 3 | 1 | 0 | 2 | 8-13 |
RedFox | 3 | 1 | 0 | 2 | 13-13 |
Sensusmed Rolmet KW | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-16 |
Cairo-Honda | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-17 |
Rzezimieszki i Łobuzy | 3 | 1 | 1 | 1 | 16-19 |
FC Kalinex | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-11 |
EmiTel | 3 | 2 | 0 | 1 | 13-11 |
SOLIDEXPERT | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-13 |
SeeKrakow | 3 | 2 | 0 | 1 | 17-12 |
Haftkomp | 3 | 1 | 1 | 1 | 6-5 |
Leanpassion | 3 | 2 | 0 | 1 | 10-8 |
GEO-ZENIT | 3 | 1 | 0 | 2 | 9-27 |
Rafis B | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-10 |
Husaria Kraków | 2 | 1 | 0 | 1 | 10-11 |
Porta Kraków | 2 | 1 | 1 | 0 | 9-8 |
TEB Edukacja/GDA B | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-15 |
UBS Kraków | 2 | 0 | 0 | 2 | 6-9 |
FC Po Staremu | 2 | 1 | 0 | 1 | 14-8 |
NEMBUD | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-17 |
Oświecenia Team | 2 | 2 | 0 | 0 | 13-6 |
S4Eliminators | 2 | 2 | 0 | 0 | 12-7 |
OREO | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-10 |
Kaprin Kraków | 2 | 2 | 0 | 0 | 13-5 |
Calcio & Birra Kraków | 2 | 1 | 1 | 0 | 8-5 |
Tubylcy | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-9 |
Alliance | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-10 |
4senal | 2 | 0 | 1 | 1 | 6-12 |
Stare Wilki | 2 | 2 | 0 | 0 | 13-2 |
Bishaka Retro | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 |
Piłkarski Klub Rzeźników | 2 | 2 | 0 | 0 | 20-7 |
FC Butchers | 2 | 2 | 0 | 0 | 13-6 |
Jolly Roger | 2 | 1 | 0 | 1 | 8-6 |
AS Maestro | 2 | 1 | 0 | 1 | 11-11 |
b3k | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-1 |
Bażanty | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-4 |
Spartan | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-5 |
Na Zero z Przodu | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-1 |
SklepOpon.com | 2 | 0 | 0 | 2 | 4-17 |
Płaszów - Serwis Bank | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-6 |
Kameb/Pelicans | 2 | 1 | 1 | 0 | 7-2 |
XXXIV | 2 | 0 | 0 | 2 | 3-22 |
Pizzeria Football | 2 | 0 | 1 | 1 | 5-8 |
Home Broker | 2 | 0 | 2 | 0 | 8-8 |
Omega | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-5 |
Victoria | 2 | 2 | 0 | 0 | 11-5 |
Delta Squad | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-3 |
Escaro Ubezpieczenia Złote Chłopaki | 2 | 1 | 0 | 1 | 7-12 |
Katedra CMUJ | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-16 |
Amber | 2 | 0 | 1 | 1 | 5-6 |
Vittoria Kraków | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-7 |
Shamrock | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-0 |
Grupa Partner | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-5 |
Walkover | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-7 |
Weldbud | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-6 |
Apollo 30 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9-1 |
Żymła Siermięga | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-12 |
Virtus Logistics | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-1 |
Krakoska Piłka | 1 | 1 | 0 | 0 | 8-3 |
Elita-Bud | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-10 |
Banda Pycholi | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-7 |
Amadeus | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-10 |
Wakanda FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-6 |
GeoKrak | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
Hitachi Energy | 1 | 1 | 0 | 0 | 8-6 |
Nowa Elektro Squad | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-2 |
Rafis | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-12 |
Stal Nowa Huta | 1 | 1 | 0 | 0 | 11-9 |
Red Bulls | 1 | 1 | 0 | 0 | 7-4 |
Boske Jaglacci | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-4 |
CA Sharks | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 |
DC House Solutions | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-2 |
Szopeni Futbolu | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-0 |
FC Meczdej | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-10 |
Rodzina Królewska | 1 | 0 | 1 | 0 | 3-3 |
Coca Juniors | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-2 |
C-Bulls | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-5 |
Electricom Engineering Flamingo FT | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
Visko Gdów | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-13 |
Pelicans F.C. | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-3 |
Jala Dreips | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-5 |
Zmarnowane Talenty | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-2 |
FC Dłubnia | 1 | 0 | 1 | 0 | 3-3 |
BTCH | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-5 |
BiegunSport | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 |
Prawdziki | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-4 |
Browary Hills 32040 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
AZS UEK | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-5 |
KS Klub Sportowy | 1 | 0 | 1 | 0 | 3-3 |
Cemark.pl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-7 |
Krupiński Pompy | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-2 |
GSBK | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
ASTOR | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-3 |
Aqua Soil | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-3 |
Amber Gol B | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-7 |
RKS C.H.U.W.D.U. | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-6 |
Ekipa Wino | 1 | 0 | 1 | 0 | 3-3 |
Bishaka Kurdwanów | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-11 |
Los Pivones C.F. | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 |
La Furia Roja | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 |
FC po Nalewce | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-4 |
Szkolni Nawijacze | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-0 |
Rocket Fuel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 |
Drink Team B | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 |
Gramy Swoje | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-3 |
ASOCIAR.PL | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-5 |
Schibsted Tech Polska | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-1 |
Skawmar-Gr. Partner | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-5 |
Delta Dębica | 1 | 0 | 1 | 0 | 3-3 |
Darmat | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-14 |
Deniko Drink Team | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-15 |
Szesnastka | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-9 |
Klepa Team | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-12 |
Fronton | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-5 |
Vertical Studio | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-5 |
MassATTACK | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-3 |
Egalite Bujakowianka | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-6 |
Cookies Kraków | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-4 |
Mek-trans | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-5 |
Hotel Margerita | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-6 |
Ostatni Bastion | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-2 |
Aqua Fighters | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-3 |
Heineken HGSS | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-0 |
Chłopcy do Bicia | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-6 |
Deep Blue | 1 | 1 | 0 | 0 | 4-3 |
Nie ma Lipy | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-5 |
Galeco Team | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-6 |
Black Hawks | 1 | 0 | 0 | 1 | 3-7 |
Wybrzeże Klatki Schodowej | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-4 |
Błękitna Siermięga | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-7 |
Pink Bowling | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-4 |
Ecolab | 1 | 1 | 0 | 0 | 9-3 |
Diamond | 1 | 1 | 0 | 0 | 7-4 |
Red Devils | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-6 |
AdeBajory | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 |
Osiedle Fi | 1 | 1 | 0 | 0 | 10-0 |
Drużyna A | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 |
Awesome Team | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-5 |
Zielone Muchomory | 1 | 1 | 0 | 0 | 17-0 |
Gracie o Gacie | 1 | 1 | 0 | 0 | 6-2 |
Cisco | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-3 |
Olsza Team | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-3 |
AGMA | 1 | 0 | 0 | 1 | 4-6 |
TeamTechnik | 1 | 1 | 0 | 0 | 8-1 |
Contel Team | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-3 |
Spoko Team | 1 | 0 | 0 | 1 | 5-6 |
Bambaryły | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-2 |
Nothing Toulouse | 1 | 1 | 0 | 0 | 7-2 |