AS Maestro

Historia: Zespół powołany na potrzeby FLS przed sezonem Wiosna 2016.

Osiągnięcia w FLS:  3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2019),  3. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2018), 2. miejsce w Lidze C3 (Jesień 2016)Mistrz Ligi D3 (Wiosna 2016)

Koszulki: Czarne

Dodatkowe informacje: Nazwa Maestro została wyłoniona w demokratycznych wyborach wewnątrz zespołu. Drużynę tworzy grupa kolegów, która gra ze sobą amatorsko od ponad dwóch lat a kilku graczy miało już doświadczenie w różnych zespołach w krakowskich rozgrywkach. Gra Maestro opiera się na współpracy i zaangażowaniu wszystkich graczy i najmocniejszym punktem zespołu jest brak wyraźnego lidera.

Liderzy zespołu: Łukasz Król, Filip Zając, Łukasz Łepecki

Kapitan: Łukasz Łepecki

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 12 6 5 1 2 19

Aktualna forma

WyjazdWyjazdDomWyjazdDom
WLLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
14-07-2020 19:35 Dream CrushersWyjazd
21-07-2020 20:30 Płaszów - Serwis BankWyjazd
28-07-2020 22:20 Bishaka KurdwanówDom
03-08-2020 19:00 KamebWyjazd
04-08-2020 21:25 BAnerkaDom
Nazwa Rozegrane mecze
3 3 0 1 0 0 0
12 3 1 1 0 0 0
10 18 12 3 0 0 0
7 3 3 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 4 0 0 0 0 0
8 2 4 0 0 0 0
10 2 1 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
5 0 0 0 1 0 0
1 1 0 0 0 0 0
12 4 4 0 1 0 0
11 0 1 0 0 0 40
1 0 0 0 0 0 1
11 3 7 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 7 4 0 3 30-23
CA Sharks 6 3 1 2 31-28
Piomet AMR Campania 4 2 0 2 21-20
Korkociagi.com 4 3 1 0 16-8
SOLIDEXPERT 4 2 1 1 23-11
Sensusmed Rolmet KW 3 1 0 2 8-18
Walkover 3 2 0 1 11-5
C.F. VilaNova 3 2 1 0 10-6
Radka 3 2 0 1 8-7
ZSK '97 3 2 0 1 7-7
Amber 3 1 1 1 6-15
Grupa Partner 3 3 0 0 12-6
Al Capone 3 1 2 0 10-3
Amadeus 3 1 1 1 12-11
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 8-15
PAMedica 2 1 0 1 8-7
Cemark.pl 2 0 1 1 7-11
Omega 2 1 1 0 8-7
Comfort Tours Cracow 2 0 0 2 5-13
Home Broker 2 2 0 0 8-2
ROCH 2 2 0 0 16-7
Format 2 1 0 1 17-6
NZS UEK FC 2 1 0 1 7-9
Aptiv 2 1 0 1 17-9
FC Samaobrona 2 1 1 0 15-6
Ekipa Wino 2 2 0 0 12-2
Black Hawks 2 1 0 1 7-7
BAnerka 2 1 0 1 8-9
Kameb 2 0 1 1 3-7
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 2-4
Zabankuj.pl 2 1 1 0 9-6
Dream Crushers 2 1 0 1 2-4
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 2-6
Aqua Soil 1 0 0 1 1-4
Pink Bowling 1 1 0 0 10-1
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 4-5
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-11
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-6
KPPN 1 1 0 0 6-2
Prawdziki 1 1 0 0 5-1
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-4
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 5-0
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-7
ASTOR 1 1 0 0 4-3
GDA Investment 1 1 0 0 8-2
Hitachi ABB 1 1 0 0 3-0
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-2
Royal Ride FC 1 1 0 0 9-4
Rafis 1 0 0 1 2-3
FC Butchers 1 1 0 0 9-0
Hotel Margerita 1 1 0 0 7-2
Brotha Collective 1 1 0 0 6-2
SEAT Euro Motor 1 0 1 0 3-3
Niezniszczalni 1 1 0 0 10-6
Sęk Team 1 1 0 0 4-2
Victoria 1 1 0 0 4-0
Spoko Team 1 0 0 1 5-6
BKS Team 1 1 0 0 5-3
Nie ma Lipy 1 1 0 0 4-1
Bez Sztycha 1 1 0 0 5-1
XXXIV 1 0 0 1 2-4
Sław-Mont 1 0 1 0 5-5
Porta Kraków 1 0 1 0 2-2
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 4-3
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 4-2
Black Team 1 1 0 0 15-0
Mazi Team 1 0 1 0 3-3
Weldbud 1 1 0 0 5-4
Czyżyny 1 0 0 1 0-3
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 9-3
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 1-9
Oświecenia Team 1 0 0 1 1-3