Rafis B

Nazwa skrócona:
Rafis B
Skrót:
RAF
Klub:

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017. Rok później Rafis B wycofał się z rozgrywek, by do nich powrócić przed startem sezonu Jesień 2019.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2017)

Koszulki: Zielono - czarne

Informacje dodatkowe: Ze składu Rafisu w kadrze zespołu znaleźli się Michał Bojanowicz, Rafał Ziętek, Bartłomiej Gajewski i Piotr Trzepatowski. Ponadto skład został uzupełniony o młodych zawodników, poniżej osiemnastego roku życia.

Liderzy zespołu: Michał Bojanowicz, Krzysztof Kękuś

Kapitan: Michał Bojanowicz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
4 12 7 4 1 18 22

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
WLWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
01-07-2020 20:00 Jaglacci TinderwolvesWyjazd
06-07-2020 20:00 Kraków AirportDom
10-07-2020 19:55 SOLIDEXPERTWyjazd
17-07-2020 19:05 CCKS ChłopyDom
24-07-2020 19:00 WonderkidsWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
4 0 0 0 0 0 17
2 1 0 0 0 0 0
8 1 0 0 0 0 21
1 0 0 0 0 0 0
11 8 13 0 0 0 0
7 2 4 1 1 0 0
6 4 9 1 0 0 0
11 23 4 4 2 0 0
11 2 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 3 4 0 0 0 4
5 2 2 0 0 0 0
7 0 2 0 0 0 0
8 2 1 0 0 0 0
10 17 8 1 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Jaglacci Tinderwolves 4 1 0 3 20-17
Nie ma Lipy 3 1 1 1 11-16
Notoryczni Debiutanci 3 1 1 1 10-11
Hitachi ABB 3 3 0 0 15-6
Heineken HGSS 2 1 1 0 10-6
Big Time Kraków 2 1 0 1 11-7
Kraków Airport 2 0 0 2 5-13
4senal 2 1 0 1 9-17
SOLIDEXPERT 2 2 0 0 11-6
ADGO 2 1 0 1 5-11
ZP Tartak 2 2 0 0 17-7
CCKS Chłopy 2 1 0 1 7-11
Home Broker B 2 1 0 1 11-12
JMG Futbol Team 2 0 0 2 11-21
Wonderkids 2 1 0 1 8-3
Flamingo FT 1 0 0 1 3-5
Coca Juniors 1 1 0 0 6-2
BTCH 1 0 1 0 3-3
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-3
Darmart 1 0 1 0 5-5
Styropian Garlinho 1 1 0 0 7-3
Despero 1 0 0 1 2-5
AKS Kabaret 1 1 0 0 4-3
Krakoska Piłka 1 1 0 0 10-5
Złote Chłopaki 1 0 1 0 2-2
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 2-6
Wolni Strzelcy 1 0 0 1 4-7
Black Hawks 1 0 1 0 3-3
NZS UEK FC 1 1 0 0 4-2
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 2-13
GSBK 1 1 0 0 8-5
FC Pelikany 1 0 0 1 2-6
Deep Blue 1 1 0 0 5-1
Omega 1 0 0 1 4-5
Gracie o Gacie 1 1 0 0 6-4
Guerreros Licores 1 1 0 0 7-3
Comfort Tours Cracow 1 0 1 0 5-5
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 6-2
Black Team 1 1 0 0 14-2
Prawdziki 1 1 0 0 7-4
JogaBonito 1 0 0 1 2-11
Olsza Team 1 0 1 0 3-3
Kraków Knights 1 1 0 0 5-3
KS Augustyn 1 0 0 1 6-7
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 5-10
Tygrysy Bronxu 1 0 0 1 2-4
Grande Bande 1 0 0 1 0-4
Inter Kraków 1 0 0 1 2-5
PAMedica 1 0 0 1 2-13
Vittoria Kraków 1 0 1 0 2-2
BAnerka 1 1 0 0 8-4
ISTV Sport 1 0 0 1 1-3
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-10
Albatros 1 0 0 1 8-10
Anonymous 1 0 0 1 6-7