Big Time Kraków

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2019)

Informacje dodatkowe: Kapitan Carlos Diaz miał pierwotnie grać w zespole Escolab, ale postanowił stworzyć swoją drużynę. Kadra Big Time Kraków składa się z zawodników różnych narodowości.

Liderzy zespołu: Joeffrey Cottend, Carlos Diaz Bedmar, Patryk Jagustyn

Kapitan: Carlos Diaz

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 12 3 7 2 -10 11

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
LLLWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
02-07-2020 20:30 Złote ChłopakiDom
08-07-2020 19:40 Hitachi ABBWyjazd
15-07-2020 20:35 DesperoDom
22-07-2020 20:00 4senalWyjazd
28-07-2020 21:25 Notoryczni DebiutanciDom
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
11 12 4 2 1 0 0
1 0 0 0 0 0 0
3 6 1 1 0 0 0
12 3 3 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 3 4 0 0 0 0
11 0 0 0 0 0 42
8 2 5 1 0 0 0
11 2 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 1 1 0 2 0 4
0 0 0 0 0 0 0
12 1 2 0 1 0 0
12 6 4 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Jaglacci Tinderwolves 5 1 0 4 11-29
Rekonwalescenci Skawina 4 1 0 3 9-14
Prawdziki 3 1 0 2 8-14
Koledzy z Roboty 3 1 1 1 8-5
NZS UEK FC 3 3 0 0 9-2
KS Augustyn 3 1 0 2 15-14
OlszaII 2 1 1 0 7-6
Nosacze 2 0 0 2 2-15
Porta Kraków 2 0 0 2 3-15
Zakręcony Rogal 2 2 0 0 11-7
Szopeni Futbolu 2 1 0 1 6-3
Albatros 2 0 1 1 8-11
Comarch 2 1 0 1 12-12
Nowa Elektro Squad 2 1 0 1 7-9
Wonderkids 2 0 0 2 2-11
Wściekłe Psy 2 2 0 0 8-4
Złote Chłopaki 2 1 0 1 5-7
Wadowscy 2 1 0 1 6-7
Stare Wilki 2 0 1 1 4-5
Krupiński Pompy 2 1 0 1 7-15
Cairo-Honda 2 0 0 2 3-11
7 Up 2 1 0 1 14-12
Galeco Team 2 0 1 1 5-14
ZP Tartak 2 0 1 1 5-8
Rafis B 2 1 0 1 7-11
Żubry 2 0 0 2 5-11
Żymła Siermięga 1 0 0 1 2-10
Kraków Airport 1 0 0 1 6-7
Galaktikos 1 1 0 0 6-4
YOHO Cats 1 0 1 0 5-5
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Błękitna Siermięga 1 0 0 1 3-6
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-3
Krakoska Piłka 1 0 1 0 3-3
Alliance 1 0 1 0 3-3
Hitachi ABB 1 0 0 1 2-3
Despero 1 0 0 1 2-4
4senal 1 1 0 0 5-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 2-5
SOLIDEXPERT 1 0 1 0 3-3
Victoria 1 1 0 0 4-1
Red Bulls 1 1 0 0 3-2
AZS Kozacy Bohuna 1 1 0 0 7-1
Fightłapy 1 1 0 0 10-2
Black Label 1 1 0 0 12-1
Rodzina Królewska 1 0 0 1 0-4
JogaBonito 1 1 0 0 6-3
Aptiv 1 0 0 1 1-5
Curva da Morte FC 1 0 0 1 2-8
FC Revolution 1 0 0 1 2-11
Olsza Team 1 0 0 1 4-5
Nie ma Lipy 1 0 0 1 3-9
Pakerbox.pl 1 1 0 0 8-7
Pink Bowling 1 0 0 1 1-12
Kraków Knights 1 1 0 0 5-3
JMG Futbol Team 1 0 0 1 7-11
Holba 1 0 0 1 1-12
Omega 1 0 0 1 3-11
Deportivo La Speluna 1 1 0 0 5-3
NEMBUD 1 0 0 1 0-5
FC Kalinex 1 0 0 1 2-10
Home Broker B 1 0 0 1 3-4
Tygrysy Bronxu 1 0 0 1 3-4
Vittoria Kraków 1 0 1 0 3-3
Apollo 30 1 1 0 0 6-4
OSK Adrenalina 1 1 0 0 4-2
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 4-3
Browary Hills 32040 1 0 0 1 3-12