Geodziki

Historia: Zespół powstał przed sezonem Wiosna 2018. Kilku z graczy występowało wcześniej w drużynie Guerreros Licores.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze E2 (Wiosna 2021), 2. miejsce w Lidze D2 (Jesień 2018)

Koszulki: Czarno-żółte

Informacje dodatkowe: Nazwa Geodziki nawiązuje do kierunku studiów większości zawodników, czyli geodezji.

Liderzy zespołu: Przemysław Durda, Maciej Januchta, Leszek Zieliński

Kapitan: Jakub Wróbel

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
3 11 6 3 2 -2 20

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
LDWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
24-05-2021 19:35 FC STILLBarWyjazd
26-05-2021 21:25 BKS TeamDom
02-06-2021 20:30 Zapomniane TalentyWyjazd
09-06-2021 21:25 Zabankuj.plDom
02-07-2021 20:00 ŚledzikiWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
31-05-2021 19:35 NEMBUD BDom
Nazwa Rozegrane mecze
10 6 3 1 0 0
0 0 0 0 0 0
8 5 5 1 0 0
1 0 1 0 0 0
8 10 2 2 0 0
0 0 0 0 0 0
10 3 2 0 1 0
11 7 5 1 0 0
8 0 0 0 0 0
4 1 3 0 0 0
8 0 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
11 0 2 0 0 42
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
11 6 5 1 0 0
1 0 0 0 0 0
2 2 1 1 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Śledziki 4 1 0 3 21-24
TS Logitech 4 3 1 0 25-10
Virtus Logistics 4 2 1 1 14-11
ASTORINO 3 1 0 2 10-14
Szopeni Futbolu 3 2 0 1 7-8
BKS Team 3 0 1 2 11-14
Menu Catering 3 0 0 3 14-29
Dziki Kraków 3 2 0 1 15-16
Black Hawks 3 1 0 2 7-9
Fi Squad 2 0 0 2 8-19
Revo Drink Team 2 0 1 1 4-6
Black Label 2 2 0 0 12-6
Heineken HGSS 2 2 0 0 10-4
AKS Kabaret 2 1 0 1 6-9
Olimpijakos 2 0 0 2 7-18
Błękitna Wataha 2 1 0 1 11-11
Armagedon - Jotel Bau 2 1 1 0 10-7
Calcio & Birra Kraków 2 1 0 1 9-8
Janusze Futbolu 2 2 0 0 19-3
Browary Hills 32040 2 1 0 1 10-6
Prawdziki 2 0 0 2 1-6
PAMedica 1 1 0 0 3-2
FC STILLBar 1 0 0 1 3-4
Zabankuj.pl 1 1 0 0 3-2
Zapomniane Talenty 1 1 0 0 4-2
FC Agudas de los Toros 1 0 1 0 3-3
Synowie Gepetta Stolarz24 1 0 1 0 5-5
Victoria Smroków 1 0 1 0 6-6
Chłopaki z Baraków 1 1 0 0 4-2
Alliance 1 0 0 1 0-12
KLIfornia 1 0 0 1 3-4
Wściekłe Psy 1 1 0 0 6-3
Eagles Football Club 1 1 0 0 6-3
Niewstrzeleni z formą 1 1 0 0 5-2
KS Augustyn 1 0 0 1 3-4
Złote Chłopaki 1 0 0 1 1-4
Stare Wilki 1 1 0 0 3-2
KS Klub Sportowy 1 0 0 1 3-6
Albatros 1 0 0 1 3-14
Dzida w Przód 1 0 0 1 5-14
Start Brzezie 1 1 0 0 13-8
Gamma 1 0 0 1 1-2
Borek F.C. 1 1 0 0 3-2
Holba 1 0 0 1 4-6
Piłkarski Klub Rzeźników 1 0 0 1 1-2
Fuste Kraków 1 1 0 0 6-1
Kraków Knights 1 0 1 0 2-2
7 Up 1 0 1 0 4-4
Radka 1 0 0 1 4-5
ASTOR 1 0 0 1 4-5
Boske Jaglacci 1 1 0 0 7-5
Tubylcy 1 1 0 0 4-1
Bianconeri 1 0 0 1 3-8
CCKS Chłopy 1 0 0 1 1-3
C.F. VilaNova 1 0 0 1 2-8
Victoria 1 0 1 0 2-2
Internaziomale 1 1 0 0 7-6
Porta Kraków 1 0 0 1 3-7
Jala Dreips 1 0 1 0 4-4
BiegunSport 1 0 0 1 2-4
Nosacze 1 1 0 0 5-0
Nuova Forza 1 1 0 0 5-2
Vittoria Kraków 1 0 1 0 3-3
Perła Kraków 1 0 0 1 2-3
CBB 1 0 1 0 7-7
Ready4s 1 0 0 1 3-6
Silicon Creations 1 1 0 0 7-4
Tylko piękne się liczą 1 0 0 1 4-6
Wadowscy 1 0 0 1 3-6