Heineken HGSS

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Jesień 2014.

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi E2 (Jesień 2021)

Koszulki: biało-zielona szachownica

Informacje dodatkowe: Dobra atmosfery, bez względu na osiągane wyniki, jest na pierwszym miejscu.

Lider zespołu: Gabriel Badowski, Grzegorz Janus, Marco Antonie Llorente Rubio

Kapitan: Marco Antonio Llorente Rubio

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
7 11 4 5 2 -16 14

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdDom
WWDLL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-05-2021 21:00 Borek F.C.Wyjazd
31-05-2021 21:25 AKS KabaretDom
08-06-2021 19:35 Black LabelWyjazd
18-06-2021 20:00 InternaziomaleWyjazd
28-06-2021 19:00 BKS TeamDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-05-2021 22:20 NEMBUD BDom
Nazwa Rozegrane mecze
9 4 3 0 0 0
8 5 1 0 1 0
0 0 0 0 0 0
7 2 4 0 0 0
3 0 1 0 0 20
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
8 9 4 1 0 0
2 0 0 0 0 9
0 0 0 0 0 0
6 2 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0
5 6 2 2 0 0
7 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
9 0 3 0 0 0
6 2 4 1 0 0
0 0 0 0 0 0
5 0 2 0 0 12
1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
6 3 1 1 0 4
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
OREO 5 4 1 0 25-15
FC STILLBar 4 4 0 0 27-10
UBS Kraków 4 0 0 4 10-32
BKS Team 4 0 1 3 9-17
Śledziki 4 1 0 3 13-21
Nie ma Lipy 4 0 0 4 7-26
Borek F.C. 3 2 0 1 12-15
Zapomniane Talenty 3 2 1 0 10-8
Hitachi Energy 3 1 0 2 8-14
Vittoria Kraków 3 1 0 2 9-16
Victoria 3 0 0 3 8-23
Wściekłe Psy 3 1 1 1 11-19
Nafta Kraków Retro 3 0 0 3 6-15
Nic się nie stało 3 1 0 2 8-16
Notoryczni Debiutanci 3 0 0 3 13-26
Powrót Żywych Trupów 3 1 0 2 12-13
Janusze Futbolu 3 1 1 1 6-7
FC Agudas de los Toros 2 1 1 0 13-12
APLA 2 1 0 1 8-4
Black Team 2 1 0 1 5-4
Chłopaki z Baraków 2 0 1 1 10-14
ISTV Sport 2 2 0 0 11-5
Artery Hotels 2 1 1 0 11-9
UKS Kimbappe 2 1 0 1 12-8
Grande Bande 2 1 0 1 6-18
Guerreros Licores 2 1 0 1 10-7
Intense Football Team 2 1 0 1 13-11
Rafis B 2 0 1 1 6-10
Geodziki 2 0 0 2 4-10
CCKS Chłopy 2 2 0 0 10-5
Pakerbox.pl 2 0 0 2 6-11
Menu Catering 2 0 0 2 4-14
InPost 2 1 0 1 6-7
Hutniczek 2 1 0 1 10-11
Wzmocnieni FC 2 0 0 2 5-9
Błękitna Wataha 2 1 0 1 6-7
Amadeus 2 0 1 1 4-13
Fi Squad 2 0 0 2 7-10
GS Aleco 2 0 0 2 9-14
Kaprin Kraków 2 0 0 2 5-12
La Furia Roja 2 0 0 2 5-10
JogaBonito 2 1 0 1 13-13
Fronton 2 2 0 0 10-5
AP Sportivo 2 1 0 1 6-5
Frytki Belgijskie w Krk. 2 0 0 2 7-11
Niezniszczalni 2 0 1 1 10-13
Wódeczni 07 Kraków 2 1 0 1 8-8
AGMA 2 1 0 1 7-6
CBB 2 2 0 0 14-1
Lakado 2 1 0 1 11-19
Czarny Lotos 2 1 0 1 7-7
SkillsMed Bezpieczniki 2 0 0 2 3-8
Błękitna Siermięga 2 1 1 0 11-6
No Name 1 1 0 0 8-2
Ogniwo Kraków 1 1 0 0 5-4
DTN Boars 1 0 1 0 6-6
Ready4s 1 0 1 0 1-1
Kraków Wild Dogs 1 1 0 0 6-3
KS Batory 1 0 0 1 4-7
Cyberium Kraków 1 0 0 1 3-5
Za Słabi na B klasę 1 1 0 0 8-1
Krakoska Piłka 1 0 1 0 3-3
ZetZet Team 1 0 0 1 1-8
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 3-5
Boga Jonito 1 0 0 1 3-5
NiechSięBoio! 1 1 0 0 4-2
Garnuchy FC 1 0 0 1 4-7
AGDmaster.com 1 1 0 0 4-2
Rekonwalescenci Skawina 1 0 0 1 2-7
TS Logitech 1 0 0 1 2-10
NiePatologiczni 1 0 0 1 2-3
Perła Kraków 1 0 0 1 0-8
Stara Gwardia 1 0 0 1 5-7
Olimpijakos 1 0 0 1 0-5
Hurtownia Eskot 1 0 0 1 3-18
Silicon Creations 1 0 0 1 3-7
Victoria Smroków 1 0 1 0 3-3
Alliance 1 0 0 1 2-5
Eagles Football Club 1 1 0 0 9-3
Black Hawks 1 0 0 1 5-17
Familia de Papel 1 1 0 0 10-5
Start Brzezie 1 0 0 1 2-5
Azandan Lions 1 1 0 0 10-3
KS Augustyn 1 0 0 1 2-6
Black Label 1 0 1 0 4-4
AKS Kabaret 1 1 0 0 2-1
Mad Dog's 1 1 0 0 5-4
Internaziomale 1 0 0 1 5-9
Revo Drink Team 1 1 0 0 5-4
Gramy Swoje 1 0 0 1 2-9
KLIfornia 1 1 0 0 11-2
Socios Wisła 1 0 1 0 4-4
H&S Team 1 1 0 0 8-6
Hotel Margerita 1 1 0 0 4-0
PAMedica 1 0 0 1 4-14
Budintech 1 1 0 0 13-2
FC Kalinex 1 0 0 1 5-7
Format 1 0 0 1 3-10
Cisco 1 0 0 1 1-7
DHL 1 0 0 1 3-9
Contel Team 1 0 0 1 2-9
NueVos DesperaDos 1 1 0 0 5-3
M&M 1 0 1 0 3-3
Gulden Draak 1 0 0 1 4-12
Kraków Knights 1 1 0 0 4-3
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-7
TSA Jugowice 1 0 0 1 2-7
Bruta 1 1 0 0 3-1
VILO F.C. 1 1 0 0 5-2
Gracie o Gacie 1 0 0 1 2-8
PGD Grupa 1 0 0 1 2-5
Rocket Fuel 1 0 0 1 4-6
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 9-2
Pink Bowling 1 0 0 1 3-12
Bez Zdziwień Salwator 1 0 0 1 5-9
FC Po 40-tce 1 0 0 1 1-5
Schibsted Tech Polska 1 0 1 0 3-3
Hellada 1 1 0 0 9-6
Leroy Merlin Bonarka 1 1 0 0 8-5
FC Samaobrona 1 1 0 0 8-2
UPM-Kymmene B 1 1 0 0 11-1
Ekipa Wino 1 0 0 1 4-5
FC Pelikany 1 0 0 1 6-7
ZP Tartak 1 0 0 1 3-6
Despero 1 0 0 1 1-11
Inter Kraków 1 0 0 1 0-6
Restauracja V8 1 1 0 0 7-5
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-4
FC Admind 1 1 0 0 4-2
Electricom Engieering Flamingo FT 1 0 0 1 0-3
Sensible Soccer 1 0 0 1 1-2
BTCH 1 0 0 1 1-7
Coca Juniors 1 0 0 1 5-6
BiegunSport 1 0 0 1 1-2
Apollo 30 1 0 0 1 7-9
Nieociosani 1 0 0 1 5-9
Na Zero z Przodu 1 1 0 0 5-0
Deep Blue 1 0 0 1 3-10
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 3-5
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 2-6
Albatros 1 0 0 1 2-6
ADGO 1 0 0 1 3-14
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 3-12
BAnerka 1 0 0 1 1-7
Bad Boys 1 0 0 1 5-15
Szósty Zmysł 1 1 0 0 7-3
FC Po Staremu 1 1 0 0 4-2
Nosacze 1 0 0 1 3-5
Shamrock 1 0 0 1 5-7
Home Broker B 1 0 0 1 7-11
JMG Futbol Team 1 0 0 1 2-17
Okręgowa Rada Adwokacka 1 0 0 1 5-8