Comfort Tours Cracow

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
13 13 2 10 1 -60 7

Aktualna forma

DomDomDomWyjazdWyjazd
LLDWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
12-10-2018 Bishaka KurdwanówDom
18-10-2018 Sensusmed Rolmet KWDom
22-10-2018 Cybermachina G. PubDom
08-11-2018 Cemark.plWyjazd
12-11-2018 TEB Edukacja/GDA InvestmentWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
28-08-2018 XXXIVWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
6 4 4 1 0 0 0
10 4 2 0 0 0 0
6 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
7 6 7 0 0 0 0
6 5 3 0 1 0 0
4 1 2 0 0 0 0
4 0 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 2
11 7 3 0 1 0 0
3 0 0 0 0 0 42
6 0 0 0 0 0 1
4 0 0 0 0 0 0
9 6 8 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
4 7 3 1 0 0 0
3 3 3 0 0 0 0
2 2 4 0 2 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 2 1 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 61
6 4 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Sensusmed Rolmet KW 3 2 0 1 17-14
AS Maestro 2 2 0 0 13-5
Gracie o Gacie 2 1 1 0 13-5
Czyżyny 2 2 0 0 16-6
Mazi Team 2 2 0 0 13-7
Stomatologia Stupka 2 0 0 2 13-15
GDA Investment 2 1 0 1 10-11
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 9-25
Rafis 2 0 0 2 2-13
Weldbud 1 1 0 0 11-4
Walkover 1 1 0 0 6-3
FC Kalinex 1 1 0 0 9-7
Aqua Soil 1 0 0 1 0-8
GEO-ZENIT 1 0 0 1 5-16
FC Pelikany 1 1 0 0 6-2
XXXIV 1 0 0 1 2-13
Aptiv 1 1 0 0 14-3
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 1-7
Cybermachina G. Pub 1 0 1 0 5-5
Cemark.pl 1 1 0 0 9-7
Pink Bowling 1 1 0 0 3-1
Apteka Słoneczna 1 1 0 0 7-5
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 9-3
C.F. VilaNova 1 1 0 0 11-2
KOBY 1 0 1 0 9-9
Maximus Kraków 1 1 0 0 9-3
Comarch 1 1 0 0 13-6
Amber 1 0 0 1 5-7
Al Capone 1 1 0 0 13-7
CA Sharks 1 1 0 0 14-6
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 7-2
Guerreros Licores 1 1 0 0 3-2
JMG Futbol Team 1 0 0 1 4-10
Rafis B 1 0 1 0 5-5
Home Broker B 1 1 0 0 3-2
FC Agudas de los Toros 1 0 1 0 2-2
Hitachi Energy 1 1 0 0 5-4
Heineken HGSS 1 1 0 0 5-3
ISTV Sport 1 1 0 0 14-4
Black Team 1 0 0 1 3-5
Porta Kraków 1 0 0 1 3-6
95 Tez Marcina Lutra 1 1 0 0 8-2
ZP Tartak 1 0 0 1 3-5
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 3-1
Asy NH 1 0 0 1 3-4
ADGO 1 1 0 0 8-5
AGMA 1 1 0 0 14-2
Żubry 1 1 0 0 5-1
eLCe 1 0 1 0 1-1
FC Butchers 1 1 0 0 8-0
Omega 1 1 0 0 15-2
Royal Ride FC 1 1 0 0 6-4
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 8-3
NEMBUD 1 0 0 1 4-5