Sensusmed Rolmet KW

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
12 13 2 9 2 -40 8

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdWyjazdWyjazd
WLLLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
18-10-2018 Comfort Tours CracowWyjazd
23-10-2018 Stomatologia StupkaDom
29-10-2018 Aqua SoilWyjazd
06-11-2018 Bishaka KurdwanówWyjazd
15-11-2018 AS MaestroWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 2 2 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 1 0 0 0 0
10 2 5 0 1 0 0
9 9 3 0 0 0 0
5 2 1 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 0
11 4 5 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 5 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 1 2 0 0 0 0
2 1 1 0 0 0 0
10 0 1 0 0 0 80
0 0 0 0 0 0 0
7 2 6 0 0 0 0
3 0 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
8 9 0 0 0 0 9
6 2 4 0 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Victoria 5 2 0 3 16-19
Rocket Fuel 4 1 0 3 5-14
NZS UEK FC 3 0 0 3 8-29
Inter Kraków 3 2 0 1 16-7
AS Maestro 3 2 0 1 18-8
Black Team 3 1 0 2 13-10
Frytki Belgijskie w Krk. 3 2 0 1 13-8
Hitachi Energy 3 2 0 1 8-6
Comfort Tours Cracow 3 1 0 2 14-17
AGMA 3 1 2 0 9-8
Brotha Collective 3 3 0 0 12-5
GDA Investment 3 1 0 2 15-22
AKS Kabaret 2 0 0 2 3-15
Calcio & Birra Kraków 2 1 0 1 11-9
Bud-rol 2 0 1 1 4-6
AS Romy 2 1 1 0 9-8
La Furia Roja 2 1 0 1 4-16
Czyżyny 2 0 0 2 8-13
IZIS 2 1 0 1 5-6
Bruta 2 0 0 2 2-20
Gramy Swoje 2 1 0 1 5-9
M&M 2 1 0 1 9-10
UBS Kraków 2 2 0 0 16-4
Skawmar-Gr. Partner 2 0 0 2 4-14
Mazi Team 2 0 1 1 5-16
Delta Squad 2 0 1 1 8-9
Leanpassion 2 0 1 1 6-8
FC Samaobrona 2 0 1 1 4-5
Zakręcony Rogal 2 1 0 1 15-14
Bez Zdziwień Salwator 2 1 1 0 6-5
Opatkovianka 2 1 0 1 5-4
SeeKrakow 2 0 1 1 4-5
Asy NH 1 1 0 0 4-2
eLCe 1 1 0 0 9-3
Gracie o Gacie 1 1 0 0 7-3
APLA 1 0 0 1 4-11
95 Tez Marcina Lutra 1 1 0 0 5-1
FC Butchers 1 0 0 1 2-3
Aqua Fighters 1 1 0 0 5-0
GSBK 1 1 0 0 11-3
Osiedle Fi 1 1 0 0 14-2
Ecolab 1 1 0 0 6-2
Porta Kraków 1 1 0 0 9-2
Walkover 1 0 0 1 5-6
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 11-2
Aptiv 1 1 0 0 15-6
Aqua Soil 1 0 0 1 7-9
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 3-11
Amber 1 0 0 1 1-9
Rafis 1 0 1 0 5-5
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 4-9
XXXIV 1 0 0 1 3-7
Cybermachina G. Pub 1 0 1 0 6-6
GEO-ZENIT 1 0 0 1 0-12
Cemark.pl 1 0 0 1 2-4
FC Kalinex 1 1 0 0 6-2
ADGO 1 1 0 0 6-2
Al Capone 1 1 0 0 13-2
ISTV Sport 1 1 0 0 3-1
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 7-4
Weldbud 1 1 0 0 9-8
Royal Ride FC 1 1 0 0 5-2
Omega 1 1 0 0 6-4
CA Sharks 1 1 0 0 9-5
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 9-2
Żubry 1 1 0 0 5-3
Diamond 1 1 0 0 5-0
Nie do mnie! 1 0 0 1 4-13
ZP Tartak 1 1 0 0 6-4
Drewnleś Szóstka V. 1 1 0 0 5-0
Heineken HGSS 1 0 0 1 2-9
PGD Grupa 1 0 0 1 1-5
JogaBonito 1 0 0 1 1-7
FC po Nalewce 1 0 0 1 1-10
Home Broker 1 0 0 1 1-11
Drink Team B 1 0 0 1 6-7
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 2-7
Meteor Kraków 1 0 0 1 2-4
Niezniszczalni 1 0 0 1 3-4
KSEERO pl Lokomotiv 1 1 0 0 4-2
Etanol United 1 0 0 1 1-6
Szesnastka 1 1 0 0 3-2
Sęk Team 1 1 0 0 3-2
Polska Myśl Szkolen. 1 1 0 0 2-1
Brainly 1 1 0 0 6-2
ASOCIAR.PL 1 0 0 1 0-3
AP Sportivo 1 0 0 1 4-6
VILO F.C. 1 0 0 1 3-10
Armagedon - Jotel Bau 1 0 0 1 3-4
Goodfellas 1 0 0 1 0-5
Prawdziki 1 0 0 1 1-2
Carpe Diem Sport 1 0 0 1 5-10
Sport Consulting Group 1 0 0 1 2-13
ZSK '97 1 0 0 1 3-9
Format 1 0 0 1 2-6
ROCH 1 0 1 0 4-4
Tygrysy Bronxu 1 0 0 1 1-11
Volveremos 1 0 0 1 4-10
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 7-4
Sław-Mont 1 0 0 1 1-2
UPM Griffins 1 0 0 1 0-7
AD-KAM Instalacje 1 0 0 1 1-8
GS Aleco 1 0 0 1 0-2
KS Augustyn 1 0 0 1 0-13
Football Heaven Bar 1 0 0 1 2-7
Fronton 1 0 0 1 1-5
Pink Bowling 1 0 0 1 2-12
Bishaka Kurdwanów 1 0 0 1 2-5