AS Maestro

Historia: Zespół powołany na potrzeby FLS przed sezonem Wiosna 2016.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2021), 3. miejsce w Lidze B1 (Wiosna 2019),  3. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2018), 2. miejsce w Lidze C3 (Jesień 2016)Mistrz Ligi D3 (Wiosna 2016)

Koszulki: Czarne

Dodatkowe informacje: Nazwa Maestro została wyłoniona w demokratycznych wyborach wewnątrz zespołu. Drużynę tworzy grupa kolegów, która gra ze sobą amatorsko od ponad dwóch lat a kilku graczy miało już doświadczenie w różnych zespołach w krakowskich rozgrywkach. Gra Maestro opiera się na współpracy i zaangażowaniu wszystkich graczy i najmocniejszym punktem zespołu jest brak wyraźnego lidera.

Liderzy zespołu: Łukasz Król, Filip Zając, Łukasz Łepecki

Kapitan: Łukasz Łepecki

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 13 5 5 3 3 18

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomDom
DWDWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
15-10-2019 19:40 Korkociagi.comWyjazd
-1:0
24-10-2019 19:40 RadkaDom
29-10-2019 20:35 Cemark.plWyjazd
04-11-2019 19:40 SOLIDEXPERTDom
12-11-2019 21:30 Browary Hills 32040Dom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
9 7 2 0 0 0 0
6 14 4 2 0 0 0
6 4 3 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
2 2 2 1 0 0 0
10 7 3 3 0 0 0
4 1 2 0 1 0 0
1 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 0 0 0 1 0 0
7 0 4 0 0 0 0
9 2 6 0 0 0 0
12 0 0 0 0 0 42
0 0 0 0 0 0 0
11 3 6 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
FC Kalinex 8 5 0 3 33-25
CA Sharks 7 3 1 3 32-32
Piomet 5 3 0 2 25-20
Korkociagi.com 4 3 1 0 16-8
SOLIDEXPERT 4 2 1 1 23-11
C.F. VilaNova 4 2 2 0 15-11
Sensusmed Rolmet KW 3 1 0 2 8-18
DC House Solutions 3 1 1 1 5-7
ZSK '97 3 2 0 1 7-7
Amadeus 3 1 1 1 12-11
Amber 3 1 1 1 6-15
Grupa Partner 3 3 0 0 12-6
Walkover 3 2 0 1 11-5
Radka 3 2 0 1 8-7
Al Capone 3 1 2 0 10-3
BAnerka 2 1 0 1 8-9
Aptiv 2 1 0 1 17-9
Bishaka Kurdwanów 2 0 0 2 8-15
TEB Edukacja/GDA Investment 2 0 0 2 5-20
Home Broker 2 2 0 0 8-2
Omega 2 1 1 0 8-7
Comfort Tours Cracow 2 0 0 2 5-13
Czyżyny 2 1 0 1 10-7
FC Samaobrona 2 1 1 0 15-6
NZS UEK FC 2 1 0 1 7-9
ROCH 2 2 0 0 16-7
Format 2 1 0 1 17-6
Cybermachina G. Pub 2 0 0 2 4-8
Ekipa Wino 2 2 0 0 12-2
Kameb 2 0 1 1 3-7
PAMedica 2 1 0 1 8-7
Oświecenia Team 2 0 1 1 3-5
Cemark.pl 2 0 1 1 7-11
Black Hawks 2 1 0 1 7-7
Płaszów - Serwis Bank 2 0 1 1 2-4
Zabankuj.pl 2 1 1 0 9-6
GEO-ZENIT 1 0 0 1 4-11
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 2-6
ASTOR 1 1 0 0 4-3
KPPN 1 1 0 0 6-2
Prawdziki 1 1 0 0 5-1
CCKS Chłopy 1 1 0 0 7-3
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-6
Wolni Strzelcy 1 1 0 0 4-1
Pink Bowling 1 1 0 0 10-1
Bianconeri 1 0 0 1 1-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 5-0
Browary Hills 32040 1 0 0 1 1-4
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 2-7
Złote Chłopaki 1 1 0 0 6-2
Mazi Team 1 0 1 0 3-3
Aqua Soil 1 0 0 1 1-4
Hotel Margerita 1 1 0 0 7-2
Hitachi ABB 1 1 0 0 3-0
Black Team 1 1 0 0 15-0
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 4-3
Porta Kraków 1 0 1 0 2-2
Bez Sztycha 1 1 0 0 5-1
FC Butchers 1 1 0 0 9-0
Nie ma Lipy 1 1 0 0 4-1
Spoko Team 1 0 0 1 5-6
FC Po Staremu 1 1 0 0 9-2
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 9-3
Brotha Collective 1 1 0 0 6-2
GDA Investment 1 1 0 0 8-2
SEAT Euro Motor 1 0 1 0 3-3
Niezniszczalni 1 1 0 0 10-6
Sęk Team 1 1 0 0 4-2
Victoria 1 1 0 0 4-0
BKS Team 1 1 0 0 5-3
Sław-Mont 1 0 1 0 5-5
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 4-2
Weldbud 1 1 0 0 5-4
Royal Ride FC 1 1 0 0 9-4
XXXIV 1 0 0 1 2-4
Rafis 1 0 0 1 2-3
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 5-0