FC Kalinex

Historia: Drużyna FC Kalinex powstała w 2002 roku przy parafii Św. Józefa w Krakowie na osiedlu Kalinowym. Początkowo tworzyli ją zawodnicy mieszkający na Kalinowym. Jednak obecnie z pierwotnej drużyny pozostało tylko 2 graczy. Od początku istnienia FC Kalinex brał udział w różnego rodzaju rozgrywkach. Największym sukcesem zespołu jest trzykrotne mistrzostwo w Nowohuckiej Piłkarskiej Lidze Parafialnej oraz 3 miejsce w Pucharze Ligi Nowohuckiej Ligi Futsalu.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2021), 2. miejsce w Lidze B/C (Zima 2019/20), Mistrz Ligi C2 (Zima 2018/2019), 2. miejsce w Lidze C3 (Jesień 2015), 2. miejsce w Lidze C4 (Jesień 2013), 3. miejsce w Lidze C2 (Jesień 2018)

Koszulki: Czarne

Najwięksi rywale: Aptiv

Informacje dodatkowe: Zespół posiadający w składzie kilku zawodników dobrze przygotowanych pod względem fizycznym, co powoduje, że rywale zawsze muszą być nastawieni na twardą i męską grę. Cechami charakterystycznymi gry drużyną są: bardzo dobra organizacja formacji defensywnej oraz umiejętność przeprowadzania szybkich kontrataków.

Lider zespołu: Adam Kroczek, Piotr Majchrowski, Paweł Nawrocki, Mateusz Piekarczyk

Kapitan: Benedykt Franaszek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
4 13 7 4 2 2 23

Aktualna forma

WyjazdDomDomDomDom
LLWDW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
07-10-2019 20:35 C.F. VilaNovaWyjazd
15-10-2019 20:35 Wybrzeże Klatki SchodowejDom
17-10-2019 20:35 CA SharksDom
21-10-2019 19:40 Home BrokerDom
05-11-2019 21:30 Korkociagi.comDom
Nazwa Rozegrane mecze
4 0 2 0 0 0 0
11 1 0 0 0 0 0
13 2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 1
10 3 2 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 1 2 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
12 2 8 0 0 0 0
11 16 9 5 2 0 0
1 0 0 0 0 0 9
0 0 0 0 0 0 0
8 0 0 0 0 0 7
13 5 1 0 0 0 0
13 17 12 2 0 0 0
10 5 2 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 0 1 0 0 0 34
1 0 1 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Płaszów - Serwis Bank 10 2 2 6 22-39
AS Maestro 8 3 0 5 25-33
Piomet 7 4 1 2 31-28
CA Sharks 7 3 1 3 34-30
Korkociagi.com 7 4 0 3 21-27
Aptiv 6 2 1 3 18-21
Zabankuj.pl 6 1 2 3 15-26
Pink Bowling 5 2 0 3 21-20
Bishaka Kurdwanów 4 0 0 4 9-18
SOLIDEXPERT 4 3 0 1 26-9
DC House Solutions 4 3 0 1 19-19
C.F. VilaNova 4 0 0 4 14-27
Bruta 4 2 2 0 15-11
Amber 4 1 0 3 11-20
Prawdziki 4 4 0 0 19-7
Czyżyny 4 1 0 3 10-20
Aqua Soil 3 2 0 1 21-17
Ekipa Wino 3 2 1 0 18-9
Amadeus 3 0 0 3 10-15
Oświecenia Team 3 1 2 0 15-10
Walkover 3 0 2 1 12-13
Browary Hills 32040 3 2 0 1 12-12
Radka 3 0 0 3 8-14
Al Capone 3 1 0 2 18-19
Grupa Partner 3 1 0 2 8-12
Black Hawks 3 1 2 0 18-7
Pizzeria Football 3 2 1 0 16-12
BKS Team 2 2 0 0 18-7
Home Broker 2 1 1 0 12-8
Victoria 2 1 1 0 9-8
Piraci 2 1 0 1 6-8
Się Wymyśli Potem 2 2 0 0 9-6
GDA Investment 2 0 1 1 5-10
Albatros 2 2 0 0 8-1
Kameb 2 0 0 2 8-13
PAMedica 2 2 0 0 5-2
Weldbud 2 0 0 2 7-14
Meteor Kraków 2 2 0 0 11-2
Etanol United 2 1 0 1 10-9
Omega 2 1 0 1 11-10
Salva 2 1 0 1 10-12
KPPN 2 2 0 0 11-5
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 8-11
NueVos DesperaDos 2 2 0 0 9-5
ASOCIAR.PL 2 1 1 0 10-6
Skawmar-Gr. Partner 2 0 1 1 2-5
Delta Dębica 2 0 0 2 5-16
Inter Kraków 2 2 0 0 10-3
BAnerka 2 0 0 2 3-18
Krupiński Pompy 2 2 0 0 8-2
FC Po 40-tce 2 1 0 1 7-7
Big Time Kraków 1 1 0 0 10-2
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 20-1
ZP Tartak 1 0 0 1 3-5
Holba 1 1 0 0 4-1
Nosacze 1 1 0 0 14-4
Porta Kraków 1 1 0 0 6-2
NEMBUD 1 0 0 1 4-5
Cemark.pl 1 1 0 0 5-4
Błękitna Wataha 1 1 0 0 8-4
FC Lasowice 1 1 0 0 4-3
Złote Chłopaki 1 1 0 0 3-2
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 3-2
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-3
Bianconeri 1 1 0 0 7-3
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 2-3
ADGO 1 0 1 0 4-4
Despero 1 0 0 1 0-3
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 9-1
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 8-3
FC Podchmieleni 1 1 0 0 4-2
Jager-Masters 1 1 0 0 15-0
Dziki Wschód 1 1 0 0 6-5
FC Dłubnia 1 1 0 0 4-3
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 4-2
ASTOR 1 0 1 0 2-2
Comarch 1 1 0 0 9-2
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 0 0 1 3-7
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 5-6
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 7-11
Hutniczek 1 1 0 0 4-1
Rekonwalescenci Skawina 1 1 0 0 5-4
7 Up 1 1 0 0 4-3
Restauracja Magillo 1 0 1 0 4-4
Comfort Tours Cracow 1 0 0 1 7-9
AKS Kabaret 1 1 0 0 4-3
Słoneczne GEO 1 0 0 1 6-9
FC po Nalewce 1 0 0 1 6-8
Szkolni Nawijacze 1 0 0 1 2-9
MassATTACK 1 0 0 1 4-6
PHU Olipra 1 0 0 1 3-5
Żymła Siermięga 1 0 0 1 1-6
Trzynastka 1 1 0 0 7-2
Techglass 1 1 0 0 5-0
Polska Myśl Szkolen. 1 1 0 0 14-0
Darmat 1 0 1 0 4-4
Heineken HGSS 1 1 0 0 7-5
Vittoria Kraków 1 1 0 0 7-4
XXXIV 1 0 0 1 3-6
GEO-ZENIT 1 0 0 1 3-10
Los Pivones C.F. 1 1 0 0 2-1
Baterie Energy Cell 1 1 0 0 3-2
F.C. Scorpions 1 1 0 0 6-3
Husaria Kraków 1 1 0 0 6-1
Diabły Tasmańskie 1 1 0 0 4-3
Melange Football Team 1 1 0 0 8-4
OREO 1 1 0 0 9-2
Kaprin Kraków 1 1 0 0 6-3
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-6
Max Apartments 1 0 0 1 2-8
Mazi Team 1 1 0 0 3-2
Royal Ride FC 1 0 0 1 2-5
SkillsMed Bezpieczniki 1 1 0 0 4-3
NZS UEK FC 1 1 0 0 6-0
Sław-Mont 1 0 0 1 3-4
EmiTel 1 1 0 0 9-5
SOLART 1 0 0 1 1-2
Stomatologia Stupka 1 0 0 1 4-7
DK Logistics 1 0 1 0 5-5
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 0-2
Niezniszczalni 1 1 0 0 10-6
Doitbetter.pl 1 0 0 1 2-9
VILO F.C. 1 1 0 0 7-3
SEAT Euro Motor 1 1 0 0 9-3
Amber Gol B 1 0 0 1 3-4
JogaBonito 1 1 0 0 8-3
Frytki Belgijskie w Krk. 1 1 0 0 9-2
CBB 1 1 0 0 7-2
Fronton 1 1 0 0 6-4
AP Sportivo 1 0 0 1 0-6
La Furia Roja 1 0 1 0 2-2
RedFox 1 0 0 1 3-6