Rafis B

Historia: Zespół powołany do istnienia na potrzeby Ligi FLS przed sezonem Wiosna 2017. Rok później Rafis B wycofał się z rozgrywek, by do nich powrócić przed startem sezonu Jesień 2019.

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze C (Zima 2020/21), 3. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2017)

Koszulki: Zielono - czarne

Informacje dodatkowe: Ze składu Rafisu w kadrze zespołu znaleźli się Michał Bojanowicz, Rafał Ziętek, Bartłomiej Gajewski i Piotr Trzepatowski. Ponadto skład został uzupełniony o młodych zawodników, poniżej osiemnastego roku życia.

Liderzy zespołu: Michał Bojanowicz, Krzysztof Kękuś

Kapitan: Rafał Kabat

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
6 13 6 5 2 8 20

Aktualna forma

WyjazdDomWyjazdDomWyjazd
LLWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-10-2019 20:00 Kraków AirportWyjazd
23-10-2019 19:00 Husaria KrakówDom
30-10-2019 20:05 Nie ma LipyWyjazd
07-11-2019 19:40 Electricom Engieering Flamingo FTDom
15-11-2019 20:05 AKS KabaretWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
12 0 2 0 1 0 49
0 0 0 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0 0
7 4 0 0 0 0 0
12 11 11 3 0 0 0
10 2 7 0 1 0 0
10 9 9 1 2 0 0
10 9 5 3 1 0 0
0 0 0 0 0 0 0
10 10 4 0 0 0 0
8 4 0 0 1 0 0
5 3 0 0 0 0 3
5 0 2 0 0 0 0
8 1 0 0 0 0 0
12 5 8 0 0 0 0
11 1 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Notoryczni Debiutanci 5 2 2 1 18-16
Jaglacci Tinderwolves 4 1 0 3 20-17
SOLIDEXPERT 4 3 0 1 18-13
4senal 4 1 1 2 18-32
Hitachi ABB 3 3 0 0 15-6
Albatros 3 1 0 2 16-16
Nie ma Lipy 3 1 1 1 11-16
Bishaka Retro 3 1 0 2 11-20
Szopeni Futbolu 3 1 0 2 6-16
ADGO 2 1 0 1 5-11
Big Time Kraków 2 1 0 1 11-7
NZS UEK FC 2 2 0 0 9-4
Wolni Strzelcy 2 1 0 1 9-10
Inter Kraków 2 0 0 2 4-9
Kraków Airport 2 0 0 2 5-13
CCKS Chłopy 2 1 0 1 7-11
Electricom Engieering Flamingo FT 2 1 0 1 13-10
ZP Tartak 2 2 0 0 17-7
Wonderkids 2 1 0 1 8-3
Krakoska Piłka 2 2 0 0 17-8
Piraci 2.0 2 2 0 0 10-4
JMG Futbol Team 2 0 0 2 11-21
Stomatologia Stupka Retro 2 0 1 1 6-9
Heineken HGSS 2 1 1 0 10-6
Home Broker B 2 1 0 1 11-12
Despero 1 0 0 1 2-5
Złote Chłopaki 1 0 1 0 2-2
FC Pelikany 1 0 0 1 2-6
Black Hawks 1 0 1 0 3-3
95 Tez Marcina Lutra 1 0 0 1 2-13
Anonymous 1 0 0 1 6-7
FC Mateco Kraków 1 1 0 0 9-7
FC Meczdej 1 1 0 0 6-4
FC Lasowice 1 1 0 0 6-2
Rodzina Królewska 1 1 0 0 5-4
Cairo-Honda 1 0 0 1 2-3
Stare Wilki 1 0 0 1 2-3
Caffaro 1 0 0 1 3-6
C-Bulls 1 0 1 0 4-4
AKS Kabaret 1 1 0 0 4-3
GSBK 1 1 0 0 8-5
Darmart 1 0 1 0 5-5
Tygrysy Bronxu 1 0 0 1 2-4
Gracie o Gacie 1 1 0 0 6-4
Guerreros Licores 1 1 0 0 7-3
Comfort Tours Cracow 1 0 1 0 5-5
FC Agudas de los Toros 1 1 0 0 6-2
Black Team 1 1 0 0 14-2
Prawdziki 1 1 0 0 7-4
JogaBonito 1 0 0 1 2-11
Olsza Team 1 0 1 0 3-3
Kraków Knights 1 1 0 0 5-3
Omega 1 0 0 1 4-5
KS Augustyn 1 0 0 1 6-7
Grande Bande 1 0 0 1 0-4
Husaria Kraków 1 0 0 1 2-3
PAMedica 1 0 0 1 2-13
Vittoria Kraków 1 0 1 0 2-2
BAnerka 1 1 0 0 8-4
TEB Edukacja/GDA B 1 0 0 1 2-10
Chłopcy do Bicia 1 0 0 1 5-10
Deep Blue 1 1 0 0 5-1
Stal Nowa Huta 1 0 0 1 2-6
ISTV Sport 1 0 0 1 1-3
BTCH 1 0 1 0 3-3
Styropian Garlinho 1 1 0 0 7-3
Coca Juniors 1 1 0 0 6-2
Team Spirit 1 0 1 0 5-5