AZS UEK

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed sezonem Wiosna 2018 jako Kadra GAP AZS UEK

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Wiosna 2020), Mistrz Ligi D3 (Wiosna 2018)

Koszulki: niebieskie

Informacje dodatkowe: Zespół prezentuje ofensywny i przyjemny dla oka styl gry. Od sezonu Wiosna 2020 nastąpiła zmiana nazwy na AZS UEK

Liderzy zespołu: Bartosz Gubała, Kamil Niebudek, Rafał Witaszyk

Kapitan: Daniel Bukalski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
1 13 11 1 1 70 34

Aktualna forma

DomWyjazdDomWyjazdDom
WWWWL

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
24-05-2018 VictoriaDom
29-05-2018 SkillsMedWyjazd
05-06-2018 Lepianka TroglodytyDom
14-06-2018 VictoriaWyjazd
21-06-2018 NEMBUDDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
16-04-2018 NEMBUDWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 1 0 0 0 0
9 5 10 0 0 1 0
6 0 0 0 0 0 15
5 0 0 0 0 0 7
11 12 19 2 0 0 0
7 5 2 0 0 0 0
12 32 12 5 0 0 0
2 0 0 0 1 0 0
5 9 2 1 1 0 0
8 9 13 0 0 0 0
8 1 5 0 1 0 0
1 2 1 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0 4
1 0 0 0 0 0 4
4 1 2 0 0 0 5
0 0 0 0 0 0 0
4 25 5 4 0 0 0
4 2 2 0 0 0 0
1 2 0 0 0 0 0
2 1 2 0 0 0 0
8 2 12 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
BAnerka 4 2 0 2 13-16
NEMBUD 4 1 1 2 15-19
ASTOR 3 1 0 2 10-12
TEB Edukacja/GDA Investment 3 0 0 3 3-16
Bishaka Kurdwanów 3 2 0 1 13-10
Visko Gdów 3 1 0 2 13-15
Despero 3 2 0 1 23-14
Asy NH 3 0 1 2 12-17
Stomatologia Stupka 3 1 0 2 10-15
Cybermachina G. Pub 3 2 0 1 11-6
Amber 3 2 0 1 9-6
Tubylcy 2 2 0 0 12-3
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 17-7
Kameb 2 1 0 1 4-6
Aptiv 2 0 0 2 9-16
SkillsMed 2 2 0 0 15-6
Żubry 2 2 0 0 8-2
GSBK 2 2 0 0 17-4
Czyżyny 2 1 0 1 6-9
Victoria 2 2 0 0 14-5
Rafis 2 0 0 2 2-10
Weldbud 1 0 0 1 6-7
AS Maestro 1 1 0 0 4-1
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 6-2
C.F. VilaNova 1 1 0 0 8-3
Amadeus 1 1 0 0 5-2
Omega 1 1 0 0 10-2
Browary Hills 32040 1 1 0 0 6-2
Cemark.pl 1 1 0 0 7-3
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 6-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 8-3
Home Broker 1 1 0 0 5-2
Inter Kraków 1 1 0 0 5-3
BiegunSport 1 1 0 0 12-2
Prawdziki 1 1 0 0 16-2
Grande Bande 1 1 0 0 7-3
Krupiński Pompy 1 0 0 1 3-7
KPPN 1 0 1 0 4-4
Sensible Soccer 1 1 0 0 9-1
BTCH 1 1 0 0 12-1
Istanbul United 1 1 0 0 11-5
Błękitna Wataha 1 1 0 0 14-3
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 7-2
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-9
Radka 1 0 0 1 2-7
Zabankuj.pl 1 1 0 0 17-4
Soley 1 1 0 0 4-2
Shamrock 1 1 0 0 12-6
KS Augustyn 1 1 0 0 12-2
PAMedica 1 1 0 0 7-1
eLCe 1 0 0 1 2-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 10-3
Jala Dreips 1 1 0 0 5-2
Hitachi ABB 1 1 0 0 7-1
Banda Pycholi 1 1 0 0 4-3
Virtus Logistics 1 1 0 0 6-2
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 11-4
Wakanda FC 1 1 0 0 4-3
FC Po 40-tce 1 0 1 0 4-4
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 10-4
Grupa Partner 1 1 0 0 7-3
Płaszów - Serwis Bank 1 0 0 1 0-5