21-06-2018
Kolejka 14

O prestiż

Losy obu drużyn w tym sezonie zostały rozstrzygnięte już wcześniej, więc spotkanie stawką tego spotkania był już tylko prestiż. Kadra GAP przybyła na to spotkanie bez swojego kapitana Grzegorza Wieczorka, na ławce miała jednego gracza. NEMBUD chcący zrewanżować się za porażkę z pierwszej fazy skład miał o jednego gracza szerszy.

Były spięcia

Mimo niewielkiej stawki meczu, atmosfera meczu momentami była nerwowa. Początkowo także wynik był na styku, a do przerwy mieliśmy remis 1:1. W drugiej połowie zawodnicy w żółtych koszulkach wypracowali sobie jednak przewagę i wzięli rewanż za wcześniejszą porażkę.

Teraz C

Obie drużyny w przyszłym sezonie zobaczymy w Lidze C, a o tym, czy będą miały okazje spotkać się po raz trzeci już jesienią, zadecyduje losowanie. Mimo wpadek obie drużyny pokazały, że w D3 były zdecydowanie najmocniejsze i pierwsze dwie lokaty padły ich łupem zasłużenie.