NEMBUD

Historia: Drużyna powstała w 2016 roku, a swoją przygodę rozpoczęła w Biznes Lidze. W premierowym sezonie jako beniaminek rozgrywek zdobyła Mistrzostwo III ligi A wiosna/lato 2016, w drugim sezonie już na wyższym szczeblu zdobyła Wicemistrzostwo II ligi D sezonu jesień/zima 2016/2017, a w kolejnym, trzecim sezonie istnienia drużyna zdobyła Mistrzostwo I ligi A sezonu wiosna/lato 2017. Następnie, jako beniaminek Ekstraklasy Biznes Ligi do czasu wycofania się z rozgrywek NEMBUD zajmował III miejsce w tabeli po 10 kolejkach gier. Drużyna zawsze stara się grać efektownie i przyjemnie dla oka.

Osiągnięcia w FLS: 3. miejsce w Lidze A (Zima 2018/2019), 2. miejsce w Lidze B2 (Wiosna 2019), Mistrz Ligi C3 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze D2 (Wiosna 2018)

Koszulki: Czerwone, żółte

Informacje dodatkowe: Nazwa zespołu wzięła się od nazwy głównego sponsora.

Liderzy zespołu: Krystian Kubiczek, Michał Tylek, Dominik Gaudyn

Kapitan: Krystian Kubiczek

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 13 10 2 1 58 31

Aktualna forma

DomDomWyjazdDomWyjazd
WWWWW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
25-05-2018 Calcio & Birra KrakówDom
28-05-2018 Lepianka TroglodytyDom
04-06-2018 VictoriaWyjazd
18-06-2018 SkillsMedDom
21-06-2018 AZS UEKWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
19-03-2018 Istanbul UnitedWyjazd
16-04-2018 AZS UEKDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
10 13 11 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
13 3 5 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
9 18 15 1 0 0 0
2 4 1 1 0 0 0
13 0 1 0 0 0 39
8 4 5 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0 0
6 1 5 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
7 19 2 2 0 0 0
9 0 1 0 1 0 0
12 21 20 4 0 0 0
11 15 16 2 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rafis 5 3 0 2 35-45
Krupiński Pompy 5 3 0 2 29-26
Stomatologia Stupka 5 0 0 5 29-54
Asy NH 5 2 0 3 27-44
TEB Edukacja/GDA Investment 4 1 0 3 11-19
Amber 4 3 0 1 24-21
GDA Investment 4 2 0 2 18-20
Pink Bowling 4 2 1 1 16-15
AZS UEK 4 2 1 1 19-15
ASTOR 3 1 0 2 15-25
Żymła Siermięga 3 1 0 2 14-20
Czyżyny 3 2 0 1 18-15
Bishaka Kurdwanów 2 1 0 1 16-16
Aqua Soil 2 0 1 1 6-7
Inter Kraków 2 2 0 0 17-2
Weldbud 2 2 0 0 14-10
Oświecenia Team 2 1 0 1 9-7
Cybermachina G. Pub 2 1 0 1 14-14
Elita-Bud 2 1 0 1 11-14
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 12-7
Visko Gdów 2 2 0 0 20-14
Victoria 2 2 0 0 17-4
Comarch 2 2 0 0 19-9
SkillsMed 2 1 0 1 8-4
Prawdziki 2 1 0 1 16-10
FC Kalinex 2 2 0 0 13-6
Bad Boys 1 1 0 0 16-7
Nosacze 1 1 0 0 11-6
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 8-2
Istanbul United 1 1 0 0 12-1
BTCH 1 1 0 0 11-6
Apteka Słoneczna 1 0 0 1 1-3
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 13-6
Błękitna Wataha 1 1 0 0 8-4
Sensible Soccer 1 1 0 0 13-2
Piomet 1 0 1 0 5-5
DC House Solutions 1 1 0 0 7-2
Bianconeri 1 1 0 0 10-5
RedFox 1 0 0 1 3-4
CA Sharks 1 1 0 0 8-3
Amadeus 1 1 0 0 4-2
Walkover 1 1 0 0 14-9
ZP Tartak 1 0 1 0 5-5
Holba 1 1 0 0 11-1
KOBY 1 1 0 0 5-3
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 7-4
Zakręcony Rogal 1 1 0 0 5-0
7 Up 1 1 0 0 8-4
Browary Hills 32040 1 0 0 1 3-6
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 5-4
Maximus Kraków 1 0 0 1 3-5
C.F. VilaNova 1 0 0 1 0-5
Aptiv 1 1 0 0 9-2
Grupa Partner 1 1 0 0 7-0
Porta Kraków 1 1 0 0 5-0
Big Time Kraków 1 1 0 0 5-0
PAMedica 1 1 0 0 10-5
BAnerka 1 0 1 0 2-2
Jaglacci Tinderwolves 1 1 0 0 6-4