Asy NH

Historia: Drużyna od wiosny 2017 występująca w FLS, składająca się z prze piłkarzy, pół piłkarzy, perspektywicznych piłkarzy oraz zmarnowanych talentów. 

Osiągnięcia w FLS: 2. miejsce w Lidze A (Jesień 2019, Wiosna 2020), 3. miejsce w Lidze A (Zima 2019/20), Mistrz w Lidze B2 (Jesień 2018), 2. miejsce w Lidze C2 (Wiosna 2018), 3. miejsce w Lidze D1 (Wiosna 2017)

Koszulki: Białe 

Najwięksi rywale: Bad Boys

Informacje dodatkowe: Pierwszymi rozgrywkami zespołu była liga halowa. Największy sukces w KLF to 4. miejsce na koniec sezonu. Kolejnymi rozgrywkami, w których większość z zawodników drużyny brała udział to  Futsal Arena, organizowana przez FLS. W tym rozgrywkach zespół nie zaznał utraty punktów, pewnie wygrywając w każdym spotkaniu.

Liderzy zespołu: Dawid Serafin, Piotr Nowak (Atmosveric)

Kapitan: Dariusz Nowak

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
5 3 2 1 0 0 6

Aktualna forma

DomWyjazdWyjazd
WWL??

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-04-2021 21:25 AZS UEKDom
26-04-2021 22:20 BAnerkaWyjazd
04-05-2021 20:30 TEB Edukacja/GDA InvestmentWyjazd

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-05-2021 21:25 Cybermachina G. PubDom
NEMBUDWyjazd
DesperoDom
Stomatologia StupkaWyjazd
RafisWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 1 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
3 1 2 1 0 0
0 0 0 0 0 0
3 3 1 1 0 0
3 0 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
3 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 2
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 5
0 0 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Stomatologia Stupka 7 3 2 2 44-40
Rafis 6 4 1 1 27-15
TEB Edukacja/GDA Investment 6 2 1 3 16-17
NEMBUD 5 3 0 2 44-27
Bad Boys 4 3 1 0 24-16
Amber 4 4 0 0 36-16
Mazi Team 4 2 0 2 14-10
Cybermachina G. Pub 4 3 0 1 21-13
GDA Investment 4 3 1 0 20-15
Elita-Bud 3 1 1 1 18-13
Żymła Siermięga 3 3 0 0 20-9
Aqua Soil 3 1 0 2 15-17
Pink Bowling 3 3 0 0 17-3
Black Hawks 2 2 0 0 13-6
Czyżyny 2 1 0 1 17-11
Żubry 2 2 0 0 12-5
CA Sharks 2 2 0 0 15-7
eLCe 2 2 0 0 16-5
Weldbud 2 2 0 0 28-9
Bishaka Kurdwanów 2 2 0 0 22-17
Prawdziki 2 2 0 0 20-9
Krupiński Pompy 2 2 0 0 18-7
ASTOR 2 1 0 1 13-9
AZS UEK 2 1 1 0 8-7
SOLIDEXPERT 1 1 0 0 8-3
Piraci 1 0 0 1 1-10
Cemark.pl 1 1 0 0 8-0
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 10-2
Visko Gdów 1 1 0 0 9-4
Walkover 1 0 0 1 6-8
Al Capone 1 1 0 0 16-3
Amadeus 1 1 0 0 11-3
Royal Ride FC 1 1 0 0 5-0
Zielone Muchomory 1 1 0 0 9-0
KS Augustyn 1 0 0 1 1-6
Omega 1 1 0 0 15-4
AGMA 1 1 0 0 16-2
All In 1 1 0 0 11-0
Janusze Futbolu 1 1 0 0 14-1
TS Logitech 1 1 0 0 9-1
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 14-1
Technikum TEB Edukacja 1 1 0 0 16-5
Sensible Soccer 1 1 0 0 4-2
Albatros 1 0 0 1 2-8
UBS Kraków 1 1 0 0 17-3
Gracie o Gacie 1 1 0 0 15-0
Porta Kraków 1 1 0 0 6-2
Sensusmed Rolmet KW 1 0 0 1 2-4
Notoryczni Debiutanci 1 0 0 1 3-6
Comfort Tours Cracow 1 1 0 0 4-3
Shamrock 1 1 0 0 10-7
95 Tez Marcina Lutra 1 1 0 0 5-2
FC Butchers 1 1 0 0 11-2
Rzezimieszki i Łobuzy 1 1 0 0 14-4
ADGO 1 1 0 0 8-6
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 15-5
BiegunSport 1 1 0 0 15-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 6-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 8-2
FC Po Staremu 1 1 0 0 6-3
Jala Dreips 1 1 0 0 7-5
Drużyna A 1 1 0 0 8-1
Olsza Team 1 1 0 0 10-4
BAnerka 1 1 0 0 3-2