AZS UEK

Historia: Zespół zgłoszony do rozgrywek FLS przed sezonem Wiosna 2018 jako Kadra GAP AZS UEK

Osiągnięcia w FLS: Mistrz Ligi B1 (Wiosna 2020), Mistrz Ligi D3 (Wiosna 2018)

Koszulki: niebieskie

Informacje dodatkowe: Zespół prezentuje ofensywny i przyjemny dla oka styl gry. Od sezonu Wiosna 2020 nastąpiła zmiana nazwy na AZS UEK

Liderzy zespołu: Bartosz Gubała, Kamil Niebudek, Rafał Witaszyk

Kapitan: Daniel Bukalski

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
8 2 0 2 0 -7 0

Aktualna forma

WyjazdDom
LL???

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
20-04-2021 21:25 Asy NHWyjazd
29-04-2021 20:30 RafisDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
10-05-2021 21:00 Stomatologia StupkaDom
13-05-2021 21:25 TEB Edukacja/GDA InvestmentDom
BAnerkaDom
Cybermachina G. PubDom
NEMBUDWyjazd
Nazwa Rozegrane mecze
1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2 0 1 0 0 0
2 0 0 0 0 7
1 0 0 0 0 3
1 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0
0 0 0 0 0 0
2 0 0 0 0 0
1 2 0 0 0 0
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
NEMBUD 4 1 1 2 15-19
Visko Gdów 3 1 0 2 13-15
Bishaka Kurdwanów 3 2 0 1 13-10
ASTOR 3 1 0 2 10-12
Lepianka Troglodyty 2 1 1 0 17-7
GSBK 2 2 0 0 17-4
Rafis 2 0 0 2 2-10
Tubylcy 2 2 0 0 12-3
Czyżyny 2 1 0 1 6-9
SkillsMed 2 2 0 0 15-6
Aptiv 2 0 0 2 9-16
Kameb 2 1 0 1 4-6
Żubry 2 2 0 0 8-2
Asy NH 2 0 1 1 7-8
Victoria 2 2 0 0 14-5
Shamrock 1 1 0 0 12-6
BiegunSport 1 1 0 0 12-2
Amadeus 1 1 0 0 5-2
Weldbud 1 0 0 1 6-7
Istanbul United 1 1 0 0 11-5
KS Klub Sportowy 1 1 0 0 6-3
TEB Edukacja/GDA B 1 1 0 0 8-3
BTCH 1 1 0 0 12-1
Inter Kraków 1 1 0 0 5-3
Browary Hills 32040 1 1 0 0 6-2
Błękitna Wataha 1 1 0 0 14-3
Omega 1 1 0 0 10-2
Home Broker 1 1 0 0 5-2
Cemark.pl 1 1 0 0 7-3
Prawdziki 1 1 0 0 16-2
TEB Edukacja/GDA Investment 1 0 0 1 1-6
Amber 1 0 0 1 1-2
Cybermachina G. Pub 1 0 0 1 3-4
Sensible Soccer 1 1 0 0 9-1
Stomatologia Stupka 1 1 0 0 6-3
Notoryczni Debiutanci 1 1 0 0 6-2
Krupiński Pompy 1 0 0 1 3-7
BAnerka 1 1 0 0 5-0
Virtus Logistics 1 1 0 0 6-2
KS Augustyn 1 1 0 0 12-2
Soley 1 1 0 0 4-2
Zabankuj.pl 1 1 0 0 17-4
eLCe 1 0 0 1 2-4
CCKS Chłopy 1 1 0 0 10-3
Jala Dreips 1 1 0 0 5-2
Hitachi ABB 1 1 0 0 7-1
Banda Pycholi 1 1 0 0 4-3
Piłkarski Klub Rzeźników 1 1 0 0 11-4
KPPN 1 0 1 0 4-4
Radka 1 0 0 1 2-7
Wakanda FC 1 1 0 0 4-3
Wodociągi Miasta Krakowa 1 0 0 1 3-9
Ławka Rezerwowych 1 1 0 0 5-2
Grande Bande 1 1 0 0 7-3
Błękitna Siermięga 1 1 0 0 10-4
Grupa Partner 1 1 0 0 7-3
Calcio & Birra Kraków 1 1 0 0 7-2
PAMedica 1 1 0 0 7-1
FC Po 40-tce 1 0 1 0 4-4