Stomatologia Stupka

Wyniki ligowe

Ranking Rozegrane Zwycięstwa Przegrane Remisy Różnica Punkty
2 8 6 1 1 23 19

Aktualna forma

DomDomWyjazdWyjazdDom
WWWLW

Ostatnie mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
17-05-2021 21:00 DesperoDom
24-05-2021 21:25 Asy NHDom
31-05-2021 20:30 BAnerkaWyjazd
07-06-2021 20:30 TEB Edukacja/GDA InvestmentWyjazd
16-06-2021 21:25 RafisDom

Nadchodzące mecze

Data Zespół Lokalizacja Rezultat
04-05-2021 21:25 NEMBUDDom
24-06-2021 20:30 TEB Edukacja/GDA InvestmentDom
28-06-2021 20:00 Cybermachina G. PubWyjazd
01-07-2021 21:25 Asy NHWyjazd
RafisDom
Nazwa Rozegrane mecze
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
8 7 8 1 0 0 0
2 3 1 0 1 0 0
2 2 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 4
0 0 0 0 0 0 0
4 1 2 0 0 0 0
6 8 2 1 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
3 3 1 1 0 0 0
4 3 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
5 4 4 0 1 0 0
7 0 0 0 0 0 17
3 2 0 0 0 0 0
2 2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
6 8 10 3 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
4 1 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
1 0 1 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0
5 2 1 0 0 0 1
Nazwa Rozegrane Zwycięstwa Remisy Przegrane Różnica
Rafis 11 7 1 3 49-42
TEB Edukacja/GDA Investment 11 2 3 6 38-52
Cybermachina G. Pub 9 6 1 2 66-39
GDA Investment 9 4 0 5 48-47
Amber 8 5 1 2 61-44
Asy NH 8 3 2 3 47-47
Aqua Soil 6 3 1 2 36-37
Pink Bowling 6 5 0 1 52-31
Czyżyny 5 5 0 0 36-14
NEMBUD 5 5 0 0 54-29
Bishaka Kurdwanów 5 4 0 1 30-24
GEO-ZENIT 5 1 0 4 14-33
Pizzeria Football 3 2 1 0 21-13
Żymła Siermięga 3 0 1 2 18-22
XXXIV 3 0 0 3 14-24
DK Logistics 2 1 0 1 11-8
Bad Boys 2 1 0 1 26-18
Weldbud 2 2 0 0 23-13
Comfort Tours Cracow 2 2 0 0 15-13
Cemark.pl 2 2 0 0 16-8
Krupiński Pompy 2 1 0 1 19-16
Football Heaven Bar 2 2 0 0 12-8
Oświecenia Team 2 1 0 1 18-18
Piraci 2 2 0 0 16-7
Elita-Bud 2 0 0 2 7-20
ASTOR 2 2 0 0 19-15
Aptiv 2 2 0 0 9-2
AZS UEK 2 1 0 1 7-8
Piomet 2 2 0 0 15-8
FC Po 40-tce 2 2 0 0 8-3
C.F. VilaNova 1 1 0 0 6-4
Despero 1 1 0 0 13-1
KOBY 1 1 0 0 7-4
Wybrzeże Klatki Schodowej 1 1 0 0 22-9
Apteka Słoneczna 1 1 0 0 5-0
Mazi Team 1 1 0 0 8-2
Visko Gdów 1 1 0 0 8-3
Prawdziki 1 1 0 0 10-5
CA Sharks 1 1 0 0 14-6
Wodociągi Miasta Krakowa 1 1 0 0 5-3
Comarch 1 1 0 0 12-5
Vicenti 1 1 0 0 12-2
Maximus Kraków 1 1 0 0 6-5
GS Aleco 1 1 0 0 18-2
FC Kalinex 1 1 0 0 7-4
Zabankuj.pl 1 1 0 0 6-4
Płaszów - Serwis Bank 1 1 0 0 10-3
EmiTel 1 1 0 0 7-2
Victoria 1 1 0 0 8-2
Grupa Partner 1 1 0 0 5-2
Home Broker 1 1 0 0 8-5
Pustynne Lisy 1 1 0 0 11-4
AS Maestro 1 1 0 0 6-2
Max Apartments 1 0 0 1 2-6
ZSK '97 1 1 0 0 12-1
Armagedon - Jotel Bau 1 1 0 0 9-4
Amplus 1 1 0 0 5-0
Amadeus 1 1 0 0 10-6
Sław-Mont 1 1 0 0 13-8
Sensusmed Rolmet KW 1 1 0 0 11-3
BAnerka 1 1 0 0 6-3