19-09-2016
Kolejka 5

POCZĄTEK JAK MARZENIE

Jak zaczynać grę z niepokonaną do tej pory ekipą pokazał Adgosklep.pl, który bez większego respektu przed bardziej doświadczonym przeciwnikiem, jakim niewątpliwie jest Inter Kraków, zmagania rozpoczął od szybkiej bramki w wykonaniu Stypuły. Zawodnicy w granatowych koszulkach poszli za ciosem i jeszcze przed zmianą stron drogę do siatki rywala znajdowali czterokrotnie, co dawać musiało nadzieję na zdobycie pełnej puli.

ZERWAŁ PAJĘCZYNE

Kiedy wydawało się, że obie ekipy na przerwę udadzą się przy stanie 4:0 o tym, że w piłkę grać potrafi przypomniał sobie Inter Kraków. Drużyna ta jeszcze przed zmianą stron chciała poza wszelką cenę pokusić się o gola kontaktowego. Futbolówkę na połowie boiska przejął Abratański i mocnym precyzyjnym strzałem z dalszej odległości pokonał bezradnego bramkarza przeciwnika lokując piłkę w samym okienku dając tym samym nadzieję na lepsze drugie dwadzieścia pięć minut.

NIC NIE MOŻE PRZECIEŻ WIECZNIE TRWAĆ…

Po zmianie stron mimo nadziei na wyrównane widowisko znów do głosu doszedł Adgosklep.pl całkowicie panując nad boiskowymi wydarzeniami i pewnie podwyższając rezultat. Ze świetnej strony pokazał się gracz meczu Krzysztof Grudzień, który udany występ okrasił pięcioma golami. Tym samym Inter Kraków ponosi pierwszą jesienną porażkę i przerywa najlepszą serię od jesieni 2013 roku. Spada również z ligowego podium, a jego miejsce zajmuje dzisiejszy triumfator Adgosklep.pl i opuszczać go do końca zmagań bez walki nie zamierza.