Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Andrzej Skulski | 3 |
|
|
| Łukasz Kołc | 1 |
|
|
| Emil Hołys | 1 |
|
|
| Emil Hołys | 1 |
|
7' |
| Michał Bęben | 1 |
|
7' |
| Tomasz Jakubczak | 1 |
|
22' |
| Patryk Dybka | 1 |
|
22' |
| Emil Hołys | 1 |
|
41' |
| Patryk Dybka | 1 |
|
41' |
| Emil Hołys | 1 |
|
43' |
| Dawid Podhajny | 1 |
|
43' |
| Patryk Dybka | 1 |
|
45' |
| Andrzej Skulski | 1 |
|
48' |
| Emil Hołys | 1 |
|
48' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
6 | Jakub Łypik | |
| 1' |
|
1 | Mateusz Dyrcz |
| 18' |
|
1 | Daniel Małysa |
| 47' |
|
1 | Jakub Łypik |
| 47' |
|
1 | Konrad Przeździecki |
Obiecujący początek
Nie trzeba było długo czekać w tym meczu na gola. Już w pierwszej akcji bramkę dla Fuste zdobył bowiem Dyrcz, który wykorzystał błąd jednego z obrońców Virtusa oraz niepotrzebne wyjście poza pole karne bramkarza tej drużyny. Warto dodać, że był to pierwszy kontakt z piłką jakiegokolwiek z graczy Fuste Kraków.
Z problemami
Choć Virtus dość szybko doprowadził do wyrównania, miał w pierwszej połowie spory problem z dobrze broniacym się rywalem. Co prawda gracze w białych koszulkach mieli optyczną przewagę, ale w żaden sposób nie przekładało się to na wynik, a rozstrzygnięcia zapadły dopiero w ostatnich dziesięciu minutach.
Odjechali
W decydującym okresie gry Virtus zdobył aż cztery bramki w zaledwie siedem minut, na co rywale odpowiedzieli zaledwie jednym trafieniem. Virtus odniósł więc drugie zwycięstwo w sezonie, chociaż ponownie nie przyszło ono łatwo.
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=RYQcySncTsw
FOTO
Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/g9qORwYQBG0KwCS32