Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Paweł Gołda | 3 |
|
|
| Kamil Kowal | 1 |
|
|
| Kamil Kowal | 1 |
|
3' |
| Jacek Gronowski | 1 |
|
3' |
| Jacek Gronowski | 1 |
|
23' |
| Piotr Markiewicz | 1 |
|
23' |
| Artur Wolak | 1 |
|
28' |
| Mateusz Skrzyszowski | 1 |
|
28' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
3 | Paweł Wolsztyński | |
|
|
1 | Krzysztof Jurek | |
| 24' |
|
1 | Ian Corkill |
| 24' |
|
1 | Krzysztof Jurek |
| 36' |
|
1 | Miron Mierzyński |
| 36' |
|
1 | Krzysztof Jurek |
| 45' |
|
1 | Krzysztof Jurek |
Początek dla Deep Blue
Ekipa Deep Blue pierwsza rozpoczęła strzelanie na boisku Nadwiślan, pokazując, że chce zgarnąć pełną pulę punktów. Już w 3. minucie do bramki Relaksmisji trafił Kamil Kowal. Później jednak gra wyraźnie ustała. Dopiero przed końcem pierwszej połowy obie ekipy zanotowały po jeszcze jednym trafieniu.
Walka o remis
Relaksmisja w końcowce spotkania wyczuła swoją okazję do odrobienia strat i wywalczenia remisu. W 45. minucie Krzysztof Jurek pokonał bramkarza Deep Blue, doprowadzając do wyrównania. "Błękitnym" brakło już sił, aby w jakiś sposób odpowiedzieć. Do końca spotkania obyło się bez większych emocji i obie ekipy musiały podzielić się zdobyczą punktową.
W środku tabeli
Zarówno dla Deep Blue jak i Relaksmisji początek sezonu nie należy do tych wybitnych. Obie drużyny okupują środkowe miejsca tabeli. Deep Blue w pięciu spotkaniach zdobyło pięć punktów i zajmuje 11 miejsce. O trzy oczka więcej ma ekipa Relaksmisji, co pozwala jej być obecnie na 6 lokacie.
VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=Ph9hdYIQq7Q
FOTO
Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/M3NToNIr3r45iTig2