Statystyki zawodnika

Efektowne otwarcie

W szeregach Oświecenia Team po raz pierwszy w tym sezonie pojawił się dawno nie widziany na FLSowych boiskach Sławomir Para. Wspominamy o nim nieprzypadkowo, ponieważ tenże właśnie zawodnik otworzył w 3. minucie wynik spotkaniu. Precyzyjnym i bardzo mocnym strzałem z dystansu nie dał bramkarzowi Amadeusa najmniejszych szans na skuteczną interwencję. Mecz rozpoczął się więc dla ekipy Oświecenia idealnie. A gol ten był dopiero początkiem popisów strzeleckich Pary w tym spotkaniu.

Godni siebie rywale

Starcie Amadeusa z Oświecenia Team od początku do końca stało na wysokim poziomie i było bardzo wyrównane. Spotkało się dwóch równorzędnych rywali, którzy zagrali naprawdę kawał meczu, a ich rywalizację oglądało się z dużą przyjemnością. O zaciętości tego widowiska świadczy fakt, że żadna z drużyn nie mogła na dłużej przejąć inicjatywy, a losy końcowego wyniku nie były rozstrzygnięte do samego końca.

Wszystko na jedną kartę!

W końcowych fragmentach spotkania Łukasz Koźmik z Oświecenia Team krzyczał do kolegów, że trzeba zaatakować, bo i tak nie ma już nic do stracenia. Jego słowa podziałały najwyraźniej mobilizująco na resztę, ponieważ niedługo później, w jednej z ostatnich akcji meczu, Oświecenia dopięło swego i wbiło gola na 5:4, który oznaczał pierwszą wygraną w sezonie i tym samym opuszczenie ostatniego miejsca w tabeli.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=m0bQ9Y4FEcg

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/Txbq7QpHdMdQzju02