18-05-2018
Kolejka 9

Udany początek Amadeusa

Zawodnicy w fioletowych koszulkach świetnie rozpoczęli spotkanie i już w pierwszych czterech minutach dwukrotnie umieszczali piłkę w bramce Hajduka. W kolejnych fragmentach spotkania podwyższyli przewagę, a Rafis obudził się dopiero przed przerwą. Jego dwa trafienia dawały nadzieję, że nie wszystko zostało rozstrzygnięte.

Wycofanie bramkarza

W drugiej połowie Rafis postanowił wycofać bramkarza i zrobić tym samym przewagę w polu. Manewr jednak nie do końca się powiódł, bo choć "Błękitni" trafili do bramki, to jednak Kamil Jeleń zwracał uwagę na złe rozstawienie graczy w ataku, a do tego po chwili Amadeus strzelił do pustej bramki, czym pozbawił złudzeń ekipę z Kazmierzy Wielkiej.

Pokonali medalistę

Co prawda Amadeus miał już na rozkładzie TEB Edukację, ale jednak było to w rozgrywkach Pucharu Ligi, gdy TEB grał w składzie zbliżonym bardziej do TEBu B, niż pierwszej drużyny. Dlatego też wydaje się, że większym sukcesem jest pokonanie Rafisu, bo niezależnie od obecnej formy to wielka FLSowa marka, a pokonany przez Amadeusa skład ekipy z Kazimierzy był przecież całkiem mocny.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=xy3EJlE3ZWM

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/hwgroGutSIJ6KveP2