Zaskakujący początek

Forma Kadry GAP ustabilizowała się na tak wysokim poziomie, że można się było spodziewać kolejnego łatwego zwycięstwa. Tymczasem początek meczu miał dość nieoczekiwany przebieg. Niedługo po rozpoczęciu gry na prowadzenie wyszła bowiem ekipa Calcio&Birra Kraków. Nie zamierzała ona bynajmniej osiąść na laurach i dalej atakowała, czego efektem było drugie trafienie. Po niespełna 10 minutach wynik był dość zaskakujący.

Trzymali się

Chwilę po golu Ochwata, kontaktową bramkę dla Kadry strzelił co prawda Doroszko, ale zawodnicy w pasiastych koszulkach nie przejęli się tym zbytnio i dalej grali swoje. Długo stawiali skuteczny opór faworyzowanemu rywalowi, a sami starali się również w miarę możliwości atakować. Wszystko posypało się w końcówce pierwszej części gry, kiedy to w krótkim odstępie czasu Kadra GAP zdobyła trzy bramki i na przerwę to właśnie ten zespół schodził z bezpieczną przewagą.

Można na nim polegać

Jeśli ma się w kadrze kogoś z takimi umiejętności jakimi dysponuje Paweł Doroszko, to odnoszenie zwycięstw przychodzi z dużo większą łatwością. Gracz ten kolejny już raz w tym sezonie poprowadził swój zespół do wygranej. Tym razem zdobył aż sześć bramek, dzięki czemu przesunął się na drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi D3. A potrzebował do tego zaledwie trzech występów.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=fB-Wkf1tWok

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/2KSPC33UeP2tMUNV2