28-05-2018
Kolejka 11

Zdeterminowany Amber

Bardzo dobrze usposobieni wyszli na boisko gracze Amberu, którzy nie zamierzali rezygnować z walki o cenne punkty w starciu z wyżej notowanym rywalem. Zdeterminowani zawodnicy w czarnych koszulkach już 1 minucie objęli prowadzenie, a po 11 minutach było 3:1. Choć w końcówce pierwszej części Bercal zdobył dwa gole, to i tak Amber schodził na przerwę z prowadzeniem 4:3.

Brak powrotu

O to pretensje po jednej z bramek dla Bercal miał Jakub Słonina. W początkowej fazie meczu Amber miał sporo okazji wynikających właśnie z wolnego powrotu na własną połowę graczy w białych koszulkach.

Końcówka dla Bercal

Tuż po przerwie Bercal Studio wyrównał, ale kwadrans później na prowadzeniu znów był Amber. Zawodnicy w czarnych koszulkach przewagi jednak nie utrzymali, a Bercal wykazał się zabójczą końcówką. W 42 minucie wyrównał, a w ostatnich 5 minutach dołożył trzy trafienią kończąc marzenia Amberu o zdobyczy punktowej.