06-06-2018
Kolejka 12

BEZPIECZNIE

Weldbud z Walkoverem postanowili nie forsować tempa od początku spotkania. Mecz zaczął się ciekawie - jedni, jak i drudzy starali się konstruować ładne akcje, jednak główną uwagę skupiali na tym, aby nie stracić bramki. W 17 minucie pierwsze trafienie zanotował lider Weldbudu Marek Rapacz i był to jedyny gol w pierwszej odsłonie.

PODKRĘCILI TEMPO

Po przerwie gra na boisku bardzo się ożywiła. Zaczęła się obustronna wymiana ciosów. Akcje raz po raz przenosiły się z jednej strony murawy na drugą, co doprowadziło do wyniku 4:0 dla Weldbudu w 37 minucie spotkania. Wtedy to właśnie zaczęła się mordercza pogoń za wynikiem w wykonaniu Walkoveru. Po bramkach zdobytych przez Pocicę, Kołodzieja i Pierzchałę, pojawił się wynik na styku - 4:3. Więcej goli w tym spotkaniu już jednak nie padło...

ODSKOCZYLI

Dzięki wygranej z Walkoverem, zespół Weldbudu oddalił się od strefy spadkowej i zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli, dzięki czemu może być spokojniejszy o swój ligowy byt. Walkover po tej porażce trochę skomplikował swoją sytuację, jednak nie jest jeszcze beznadziejna.