18-06-2018
Kolejka 14

Potwierdzenie formy

Pierwsza połowa meczu była znakomitym potwierdzeniem wysokiej ostatnio formy Rafisu. Zespół ten ponownie wystąpił w nielicznym składzie i radzić sobie musiał bez zmian, ale zawodnikom w błękitnych koszulkach zupełnie to nie przeszkadzało. Za sprawą Wołowskiego i Kawuli Rafis prowadził z walczącym o 4 miejsce GDA 4:1.

Kończyli w 5

W drugiej połowie role się jednak odwróciły, bo GDA w ciągu 12 minut doprowadziło do remisu. Rafis ponownie wyszedł na prowadzenie, jednak przy stanie 5:4 czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Hajduk, który ręką interweniował poza polem karnym. Wydawało się, że GDA ma więc wszystko, by to spotkanie wygrać, a bramki strzelone w 45 i 46 minucie miały sugerować, że kończący mecz w piątkę Rafis, już się nie podniesie.

Gol w osłabieniu

Zawodnicy z Kazimierzy Wielkiej pokazali jednak charaktery i nawet tak niekorzystna sytuacja ich nie załamała. Strzał z rzutu wolnego Morsztyna dał Rafisowi szóstego gola i remis, który udało się dowieźć do końca zawodów. Mecz ten pokazał, że miejsce Rafisu zdecydowanie jest w Lidze A.

VIDEO

http://www.youtube.com/watch?v=uF_RPJg5t3w

http://www.youtube.com/watch?v=ywgbbhYVWJc

FOTO

Link do galerii zdjęć: https://photos.app.goo.gl/GMPSzUF5i6XhxTWZ6