09-12-2019 19:00
Tydzień 3

Dodatkowe informacje

Dwa spotkania odbyły się w Lidze E. W pierwszym z nich imponujący formą w pierwszych dwóch meczach NZS UEK FC mierzył się ze Wzmocnionymi FC. Obie ekipy stawiły się na mecz w szerokich składach i żadna z nich nie zamierzała kalkulować, co zapewniło nam szybkie tempo i ofensywną grę przez niemal całe spotkanie. Pojedynek ten miał jednak dość nietypowy przebieg, bo po tym, jak w pierwszej połowie zobaczyliśmy aż 9 goli (z czego wszystkie pomiędzy 8 a 18 minutą), tak po przerwie więcej powodów do zadowolenia mieli dobrze spisujący się bramkarze, którzy pozwolili na strzelenie zaledwie… jednej bramki. Ostatatecznie jednak z wymiany ciosów jaką było to spotkanie zwycięsko wyszedł NZS UEK, który przedłużył zimową serię zwycięstw do trzech, pokonując Wzmocnionych 7:3