Norbert Jasowicz 4
Daniel Cyganek 1 40'
Daniel Nowak 1 42'
Daniel Cyganek 1 42'

Podrażnione ostatnią porażką z NEMBUDem Asy NH rozgrywały swoje spotkanie z Rafisem. Było to bardzo elektryzujące spotkanie, pełne walki, ostrych starć, fauli i nerwów. Szybko przejęli inicjatywę zawodnicy Asów, którzy do przerwy zdołali wypracować dwubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron podwyższyli, prowadzili już 3:0 i mogło się wydawać, że nic się już nie wydarzy. Nic bardziej mylnego, Rafis podjął walkę, a na osiem minut przed końcem zbliżył się do przeciwników na dystans jednej bramki. Chcąc doprowadzić do wyrównania zaciekle atakowali bramkę Piotra Osieckiego. Rafisowi ostatecznie nie udało się wyrównać i to Asy postawiły “kropkę” nad “i” strzelając w ostatniej minucie bramkę, która przypieczętowała zwycięstwo. Wynik tego spotkania pozwolił Asom uplasować się na drugiej lokacie w Lidze A, natomiast zawodników Rafisu zadowolić musi trzecie miejsce i brązowe medale.