20-07-2020 20:00
Tydzień 10

W Lidze E1 obejrzeliśmy spotkanie InPostu z Vittorią Kraków. Mecz toczył się w spokojnym tempie, a obie ekipy skupiały się na grze fair play. Vittoria już w dziesiątej minucie wypracowała sobie dwubramkowe prowadzenie. W dziewiętnastej minucie formalni goście wygrywali już 4:1. Do przerwy InPost zdołał zbliżyć się jedynie na dystans dwóch trafień i pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 5:3. Po przerwie Vittoria strzeliła dwie bramki i w końcówce znacznie spuściła z tonu, przełożyło się to na dwa trafienia dla drużyny InPostu. Mimo tego spotkanie zakończyło się sprawiedliwym i zasłużonym zwycięstwem Vittori, a na wynik duży wpływ miała niedokładność podań i strzałów InPostu. Z pewnością, gdyby drużyna ta była skuteczniejsza, obejrzelibyśmy ciekawsze i bardziej wyrównane spotkanie. Wygrana Vittorii pozwoliła wskoczyć im na trzecią pozycję w ligowej stawce, przy rozegraniu jednak aż jedenastu spotkań pozycja ta może bardzo szybko się zmienić. Zza pleców zagląda m. in. FC Mateco Kraków ze stratą jednego oczka, z czterema rozegranymi spotkaniami mniej