27-09-2021 20:00
Tydzień 7

Statystyki zawodnika

Dodatkowe informacje

forwardWąskie kadry - Obie drużyny przystąpiły do tego meczu bez rezerwowych, co mogło oznaczać, że tempo nie będzie zbyt wysokie. Nic bardziej mylnego szczególnie w przypadku Sharksów, którzy przez większość spotkania decydowali się atakować rywali wysokim pressingiem. Przyniosło to oczekiwany efekt, bo zgarnęli pełną pulę.

forwardZdecydowała pierwsza połowa - Zwłaszcza w premierowej odsłonie skutecznością wykazali się zawodnicy nieobecnego Pawła Tabora, którzy na przerwę zeszli z prowadzeniem 4:1, a w pewnym momencie prowadzili nawet czterema golami. Zawodnicy Czyżyn dokładali starań żeby dogonić przeciwnika, jednak ta sztuka im się nie udała. Wszystko działo się pod kontrolą “Rekinów”.

forwardTrzecia porażka z rzędu - Nie jest to najlepszy czas dla Czyżyn, które po obiecującym początku sezonu teraz muszą szukać dobrej formy, bo w trzech ostatnich meczach kończyła mecz z porażką. Tego życzymy tej doświadczonej ekipie!