Mateusz Ziółko 2 12, 20'
Piotr Chwaja 1 20'
Krzysztof Jamka 2 42, 46'
Piotr Krawczyk 2 42, 46'

Nie te barwy - Mateusz Ziółko, który na spotkanie przyjechał z jednym z zawodników rywali przybył na mecz ubrany w czarną koszulkę z logo swojej byłej drużyny, a więc właśnie Piratów z Karaibów.

Wrócili do meczu - Piraci przegrywali do przerwy 0:2, ale udany początek drugiej połowy sprawił, że wrócili oni do gry. Dwie bramki i doprowadzenie do remisu sprawiły, że temperatura spotkania wzrosła, a mecz stał się emocjonującym i trzymającym w napięciu widowiskiem.

Ostrzał - po tym, jak Klepa roztrwoniła dwubramkową przewagę rzuciła się do ataku. Na bramkę Piratów raz po raz uderzali gracze w żółtych koszulkach, ale długi czas byli oni nieskuteczni. Niewiele brakowało, a ostrzał Klepy skończyłby się bramką dla… Piratów, którzy mieli swoje szanse po kontratakach. W 42 minucie Klepa dopięła swego i odzyskała prowadzenie.