Statystyki zawodnika

Ilość Wydarzenie Czas
Grzegorz Sarga 6
Grzegorz Grzesiak 3 26, 38, 48'
Jakub Sieprawski 3 37, 41, 45'
Paweł Frankowski 2 37, 48'
Grzegorz Grzesiak 1 45'
Czas Wydarzenie Ilość
6 Konrad Skrodzki
1 Konrad Skrodzki
1 Jacek Miler
12, 50' 2 Maciej Kulig
12, 46' 2 Jacek Miler
23, 38' 2 Tomasz Pawłowski
38' 1 Maciej Kulig
46' 1 Rafał Fryc
47' 1 Jacek Miler
47' 1 Rafał Fryc
50' 1 Mariusz Świętoń

Słabo, jak nigdy - dawno, jeśli w ogóle nie widzieliśmy TEB Edukacji w tak słabej formie. W pierwszej połowie miała problem ze skonstruowaniem składnych ataków, a w drugiej, gdy już gole strzelać zaczęła wykazywała się wielką niefrasobliwością w obronie. Gdyby TEB grał tak przez cały sezon o medalu nie miałby co myśleć.

Z łatwością - Delta Dębica od początku meczu była dobrze usposobiona i zasłużenie zdobyła punkt. Dębiczanie nawet zbytnio nie musieli się wysilać, by zdobywać bramki, a strzelane one były z łatwością.

Lepszy rydz, niż nic - zadaniem TEB Edukacji było utrzymanie 2 miejsca w tabeli. Sztuka ta się nie udała, ale przynajmniej zespół ten utrzymał miejsce na podium. Stało się tak dzięki temu, że podobnie jak TEB swój mecz zremisowała także Dzida w Przód.

http://www.youtube.com/watch?v=8KW5Ww-VhGY