Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Paweł Krzeczowski | 3 |
|
|
| Bartosz Zontek | 1 |
|
|
| Bartosz Zontek | 2 |
|
1, 32' |
| Robert Malawski | 1 |
|
1' |
| Dawid Rymarski | 2 |
|
6, 49' |
| Kamil Mrózek | 1 |
|
6' |
| Sebastian Biel | 2 |
|
9, 42' |
| Bartosz Zontek | 3 |
|
9, 42, 49' |
| Sebastian Biel | 1 |
|
31' |
| Kamil Mrózek | 1 |
|
31' |
| Dawid Rymarski | 1 |
|
32' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
7 | Arkadiusz Lisowicz | |
| 10' |
|
1 | Jarosław Tenerowicz |
| 28' |
|
1 | Michał Uszko |
| 28' |
|
1 | Wojciech Koczyrkiewicz |
| 47' |
|
1 | Michał Uszko |
| 47' |
|
1 | Wojciech Koczyrkiewicz |
Zastopował pogrom - pierwsza akcja meczu i gol dla Aerodynamiki. Mija 5 minut i jest już 2 - 0, a po kolejnych 4 minutach wynik brzmiał 3 - 0. W tym momencie meczu wydawało się, że zakończy się on pogromem i przynajmniej dwucyfrowym wynikiem. Ofensywne apetyty faworyta w porę zastopował Jarosław Tenerowicz ładnym uderzeniem z dystansu. W pierwszej połówce więcej goli nie oglądaliśmy i Szóstka nabrała wiary w możliwość prowadzenia wyrównanej gry.
Ja tylko po wodę - w kuriozalnych okolicznościach padła bramka na 3 - 0. Jeden z rezerwowych zawodników Szóstki udał się do swojej bramki, żeby zabrać z niej wodę. Pech chciał, że w momencie gdy z bramki wychodził, trafiła go piłka niechybnie zmierzająca do siatki. Mimo próby uniknięcia z nią kontaktu niestety zmienił on tor jej lotu, kierując ją na słupek. Sędzia gola uznał, co nie spotkało się z protestami pomarańczowo-czarnych.
Złapali kontakt - mimo kiepskiego początku, gracze Szóstki Vadera byli bliscy odwrócenia losów meczu, kiedy to tuż po przerwie zdobyli kontaktowego gola. Na ich nieszczęście, w tym momencie przypomniał o sobie lider rywali Bartosz Zontek, zdobywając gola, a następnie zaliczając jeszcze dwa ostatnie podania do swoich partnerów.
http://www.youtube.com/watch?v=Scme-upAYWE