Statystyki zawodnika
| Ilość | Wydarzenie | Czas | |
|---|---|---|---|
| Wiktor Siekierka | 1 |
|
|
| Emil Hołys | 1 |
|
|
| Tomasz Rudziak | 1 |
|
7' |
| Emil Hołys | 2 |
|
7, 38' |
| Emil Hołys | 1 |
|
20' |
| Radosław Urban | 1 |
|
20' |
| Damian Sosiński | 1 |
|
23' |
| Dawid Chruściński | 1 |
|
31' |
| Kamil Pawelczyk | 1 |
|
31' |
| Bartłomiej Gierasiński | 1 |
|
40' |
| Kamil Pawelczyk | 1 |
|
40' |
| Czas | Wydarzenie | Ilość | |
|---|---|---|---|
|
|
6 | Filip Mazurków | |
| 36' |
|
1 | Michał Helon |
| 36' |
|
1 | Dawid Jaśkiewicz |
Pewnie i zasłużenie - Popily my wczoraj odnieśli pewne zwycięstwo, prowadzili już o 7 minuty spotkania i już przed przerwą wypracowali sobie bezpieczną przewagę. Gol zdobyty przez ISTV w drugiej części nie odmienił obrazu gry.
W górnej części - dzięki wygranej Popily my wczoraj awansowało na 4 miejsce w tabeli i praktycznie zapewniło sobie miejsce w górnej połówce klasyfikacji. ISTV choć na razie znajduje się na 8 lokacie ciągle może do Popily dołączyć, choć jest to mało prawdopodobne ze względu na bardzo trudny terminarz (mecze z całą czołową trójką).
Decydujący(?) mecz - o tym, jaką pozycję na koniec sezonu zajmie Popily my wczoraj może zadecydować kolejne spotkanie z La Furią Roja. Obie drużyny mają w tym momencie po 19 punktów, w perspektywie jeden mecz z zespołem ze strefy medalowej, a także spotkanie z AKS Kabaret.
http://www.youtube.com/watch?v=5BCMjpI2xyU